У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
На побудову укриттів у школах виділили 1,5 млрд гривень
Кабінет міністрів затвердив постанову про початок навчального року в Україні. Він стартує 1 вересня 2023 року та триватиме до 28 червня 2024 року.
Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Telegram. Початок навчального процесу залежатиме від безпекової ситуації окремо в кожному регіоні.
“ОВА за участю засновників закладів освіти мають забезпечити організацію початку навчального року залежно від безпекової ситуації в кожній окремій адміністративно-територіальній одиниці”, – зазначив Шмигаль.
За його словами, безпека дітей та самого процесу освіти є найголовнішими. Саме тому перед громадами ставили першопочаткове завдання – побудова комфортних та якісних укриттів. Для цього держава виділила 1,5 мільярди гривень.
“Місцева влада і громади відіграють у цих рішеннях головну роль”, – додав прем’єр.
За рекомендаціями МОН нового навчального року учбові заклади (школи, коледжі та виші) повертають дітей за парти. Тобто переходять з офлайн формату до очного навчання.
Проте є одна умова – наявність укриття на випадок повітряних атак. У Міністерстві освіти й науки України наголосили, що тільки повернення до очного навчання дасть можливість українським дітям надолужити втрачені за три останні роки прогалини у здобутті знань. Серед недоліків у офлайн занять фахівці з освіти називають:
Рекомендації МОН, щодо повернення до очного навчання не стосуються регіонів, у яких досі складна безпекова ситуація і які знаходяться у зоні бойових дій. Навчання у них буде подовжено в офлайн форматі.
Раніше Інформатор писав, що на початку січня 2023 року за кордоном перебувало майже 500 тисяч українських школярів. У Польщі для маленьких українців продовжать спеціальні умови навчання.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.