Головна
Життя
12:42, 27 Вересня
Информатор UA

Интро

Станом на 27 вересня в Україні відновили роботу вже 10 закладів McDonald's. Всі вони в Києві й працюють поки що тільки на доставку. Проте в компанії розкрили деталі про те, коли всі охочі зможуть відвідати ресторани та скористатись експрес-вікнами й McDrive. На офіційному акаунті мережі в Україні відзначили, що наступний етап відновлення роботи ресторанів запланований на початок жовтня. В компанії анонсують відкриття закладів Які ресторани вже працюють З 20 вересня свою роботу відновили вже 10 ресторанів,із яких пʼять на лівому березі Києва й пʼять на правому: проспект Гагаріна, 2-А (Дарницька площа, працював на доставку з 20 вересня) проспект Бажана, 3-Б (метропрацював на доставку з 20 вересня) вулиця Гришка, 7 (метро працювавна доставку з 20 вересня) вулиця Теодора Драйзера, 4 (Троєщина) вулиця Вишгородська, 33-А (Виноградар) вулиця Велика Васильківська, 22 (метро"Площа Льва Толстого") проспект Броварський, 27 (метро) проспект Академіка Палладіна, 7-А"Академмістечко") проспект Леся Курбаса, 19-А (Борщагівка) проспект Оболонський, 26-А"Мінська"). В яких містах ще планують відкриття Точної інформації про відкриття ресторанів в інших місцях в McDonald's поки що не надають. Але ще у серпні представники мережі заявили, що першою чергою відкриють частину ресторанів у Києві та на заході України протягом наступних кількох місяців. "Але відновлення роботи ресторанів займає час. Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках", пишуть в пресслужбі компанії. Як працюватимуть ресторани Для роботи в нових умовах McDonalds впроваджує розширені процедури та протоколи заради безпеки працівників і клієнтів. Ресторани працюватимуть з 09:00 до 21:00 (або згідно з графіком роботи ТРЦ, якщо заклад знаходиться всередині) та закриватимуться під час повітряної тривоги, щоб працівники та відвідувачі могли перейти у найближче укриття. При цьому команда оперативно видає уже оплачені замовлення, поки зупиняє виробничі процеси та вимикає обладнання перед закриттям. Рішення щодо відкриття частини закладів McDonalds прийняв після низки консультацій з українськими посадовцями, фахівцями з безпеки та постачальниками. Українці бурхливо відреагували на відкриття перших ресторанів у Києві деталітут. Про перший день роботи McDonalds можна дізнатисяв мережі з'явився документ з оновленими цінами на страви ресторану.

Коли в McDonald's відкриються ресторани та МакДрайв: в компанії зробили заяву

Читать на русском

Зараз заклади працюють тільки на доставку через Glovo

Читать на русском
Коли в McDonald's відкриються ресторани та МакДрайв: в компанії зробили заяву

Зараз заклади працюють тільки на доставку через Glovo

Станом на 27 вересня в Україні відновили роботу вже 10 закладів McDonald's. Всі вони в Києві й працюють поки що тільки на доставку. Проте в компанії розкрили деталі про те, коли всі охочі зможуть відвідати ресторани та скористатись експрес-вікнами й McDrive. 

На офіційному акаунті мережі в Україні відзначили, що наступний етап відновлення роботи ресторанів запланований на початок жовтня. 

В компанії анонсують відкриття закладів
В компанії анонсують відкриття закладів

Які ресторани вже працюють 

З 20 вересня свою роботу відновили вже 10 ресторанів, із яких пʼять на лівому березі Києва й пʼять на правому:

  • проспект Гагаріна, 2-А (Дарницька площа, працював на доставку з 20 вересня)
  • проспект Бажана, 3-Б (метро "Харківська", працював на доставку з 20 вересня)
  • вулиця Гришка, 7 (метро "Позняки»,  працював на доставку з 20 вересня)
  • вулиця Теодора Драйзера, 4 (Троєщина)
  • вулиця Вишгородська, 33-А (Виноградар)
  • вулиця Велика Васильківська, 22 (метро "Площа Льва Толстого")
  • проспект Броварський, 27 (метро «Дарниця»)
  • проспект Академіка Палладіна, 7-А (метро "Академмістечко")
  • проспект Леся Курбаса, 19-А (Борщагівка)
  • проспект Оболонський, 26-А (метро "Мінська").

В яких містах ще планують відкриття 

Точної інформації про відкриття ресторанів в інших місцях в McDonald's поки що не надають. Але ще у серпні представники мережі заявили, що першою чергою відкриють частину ресторанів у Києві та на заході України протягом наступних кількох місяців. 

"Але відновлення роботи ресторанів займає час. Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках", — пишуть в пресслужбі компанії. 

Як працюватимуть ресторани

Для роботи в нових умовах McDonald’s впроваджує розширені процедури та протоколи заради безпеки працівників і клієнтів. Ресторани працюватимуть з 09:00 до 21:00 (або згідно з графіком роботи ТРЦ, якщо заклад знаходиться всередині) та закриватимуться під час повітряної тривоги, щоб працівники та відвідувачі могли перейти у найближче укриття. При цьому команда оперативно видає уже оплачені замовлення, поки зупиняє виробничі процеси та вимикає обладнання перед закриттям. 

Рішення щодо відкриття частини закладів McDonald’s прийняв після низки консультацій з українськими посадовцями, фахівцями з безпеки та постачальниками.

 Українці бурхливо відреагували на відкриття перших ресторанів у Києві — деталі тут. Про перший день роботи McDonald’s можна дізнатися тут. Також в мережі з'явився документ з оновленими цінами на страви ресторану. 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.