“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Зараз заклади працюють тільки на доставку через Glovo
Станом на 27 вересня в Україні відновили роботу вже 10 закладів McDonald's. Всі вони в Києві й працюють поки що тільки на доставку. Проте в компанії розкрили деталі про те, коли всі охочі зможуть відвідати ресторани та скористатись експрес-вікнами й McDrive.
На офіційному акаунті мережі в Україні відзначили, що наступний етап відновлення роботи ресторанів запланований на початок жовтня.
З 20 вересня свою роботу відновили вже 10 ресторанів, із яких пʼять на лівому березі Києва й пʼять на правому:
Точної інформації про відкриття ресторанів в інших місцях в McDonald's поки що не надають. Але ще у серпні представники мережі заявили, що першою чергою відкриють частину ресторанів у Києві та на заході України протягом наступних кількох місяців.
"Але відновлення роботи ресторанів займає час. Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках", — пишуть в пресслужбі компанії.
Для роботи в нових умовах McDonald’s впроваджує розширені процедури та протоколи заради безпеки працівників і клієнтів. Ресторани працюватимуть з 09:00 до 21:00 (або згідно з графіком роботи ТРЦ, якщо заклад знаходиться всередині) та закриватимуться під час повітряної тривоги, щоб працівники та відвідувачі могли перейти у найближче укриття. При цьому команда оперативно видає уже оплачені замовлення, поки зупиняє виробничі процеси та вимикає обладнання перед закриттям.
Рішення щодо відкриття частини закладів McDonald’s прийняв після низки консультацій з українськими посадовцями, фахівцями з безпеки та постачальниками.
Українці бурхливо відреагували на відкриття перших ресторанів у Києві — деталі тут. Про перший день роботи McDonald’s можна дізнатися тут. Також в мережі з'явився документ з оновленими цінами на страви ресторану.