Головна
Україна
Події
13:09, 26 Вересня
Информатор UA

Интро

McDonald’s відкривається і на правому березі Києва. Ще сім закладів працюватимуть на доставку в столиці. Загалом функціонуватиме 10 точок. Про це повідомили The Village Україна в мережі McDonald’s. Зазначається, що ресторани відкриють у вівторок, 27 вересня.  Тепер доставлятимуть замовлення загалом із 10 ресторанів, із яких пʼять на лівому березі й пʼять на правому: проспект Гагаріна, 2-А (Дарницька площа, працював на доставку з 20 вересня) проспект Бажана, 3-Б (метро "Харківська", працював на доставку з 20 вересня) вулиця Гришка, 7 (метро "Позняки»,  працював на доставку з 20 вересня) вулиця Теодора Драйзера, 4 (Троєщина) вулиця Вишгородська, 33-А (Виноградар) вулиця Велика Васильківська, 22 (метро "Площа Льва Толстого") проспект Броварський, 27 (метро «Дарниця») проспект Академіка Палладіна, 7-А (метро "Академмістечко") проспект Леся Курбаса, 19-А (Борщагівка) проспект Оболонський, 26-А (метро "Мінська"). Що цьому передувало  McDonald's припиняв роботу в Україні після початку повномасштабного вторгнення рф. У серпні компанія вирішила поновити роботу, а 19 вересня нарешті назвали дату відкриття своїх закладів. Відновлення роботи закладів у Києві та на заході України відбуватиметься поетапно протягом двох місяців. Спершу заклади працюватимуть тільки на доставку. Зали, експрес-вікна та МакДрайв відкриються у жовтні. Ресторани працюватимуть з 09:00 до 21:00 (або згідно з графіком роботи ТРЦ, якщо заклад знаходиться всередині) та закриватимуться під час повітряної тривоги. Працівники та відвідувачі зможуть перейти у найближче укриття. При цьому команда оперативно видаватиме уже оплачені замовлення, поки зупиняються виробничі процеси та вимикається обладнання перед закриттям.  Рішення щодо відкриття частини закладів McDonald’s прийняв після низки консультацій з українськими посадовцями, фахівцями з безпеки і постачальниками. Українці бурхливо відреагували на відкриття перших ресторанів у Києві — деталі тут. Про перший день роботи McDonald’s можна дізнатися тут. Також в мережі з'явився документ з оновленими цінами на страви ресторану. Згідно з цим меню, ціни на всі позиції суттєво підвищились. Наприклад, вказано, що чизбургер коштуватиме 81 гривню, тоді як до 24 лютого його ціна складала 61 гривню. Інформатор звернувся до пресслужби компанії за коментарем. Нам відповіли, що інформація щодо оновленого прайсу не відповідає дійсності — найближчим часом в компанії дадуть роз'яснення з цього приводу. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

McDonald’s відкриє ще 7 ресторанів: де та коли

Читать на русском

Заклади працюють тільки на доставку

Читать на русском
McDonald’s відкриє ще 7 ресторанів: де та коли

Заклади працюють тільки на доставку

McDonald’s відкривається і на правому березі Києва. Ще сім закладів працюватимуть на доставку в столиці. Загалом функціонуватиме 10 точок.

Про це повідомили The Village Україна в мережі McDonald’s. Зазначається, що ресторани відкриють у вівторок, 27 вересня. 

Тепер доставлятимуть замовлення загалом із 10 ресторанів, із яких пʼять на лівому березі й пʼять на правому:

  • проспект Гагаріна, 2-А (Дарницька площа, працював на доставку з 20 вересня)
  • проспект Бажана, 3-Б (метро "Харківська", працював на доставку з 20 вересня)
  • вулиця Гришка, 7 (метро "Позняки»,  працював на доставку з 20 вересня)
  • вулиця Теодора Драйзера, 4 (Троєщина)
  • вулиця Вишгородська, 33-А (Виноградар)
  • вулиця Велика Васильківська, 22 (метро "Площа Льва Толстого")
  • проспект Броварський, 27 (метро «Дарниця»)
  • проспект Академіка Палладіна, 7-А (метро "Академмістечко")
  • проспект Леся Курбаса, 19-А (Борщагівка)
  • проспект Оболонський, 26-А (метро "Мінська").

Що цьому передувало 

McDonald's припиняв роботу в Україні після початку повномасштабного вторгнення рф. У серпні компанія вирішила поновити роботу, а 19 вересня нарешті назвали дату відкриття своїх закладів. Відновлення роботи закладів у Києві та на заході України відбуватиметься поетапно протягом двох місяців. Спершу заклади працюватимуть тільки на доставку. Зали, експрес-вікна та МакДрайв відкриються у жовтні. Ресторани працюватимуть з 09:00 до 21:00 (або згідно з графіком роботи ТРЦ, якщо заклад знаходиться всередині) та закриватимуться під час повітряної тривоги. Працівники та відвідувачі зможуть перейти у найближче укриття. При цьому команда оперативно видаватиме уже оплачені замовлення, поки зупиняються виробничі процеси та вимикається обладнання перед закриттям. 

Рішення щодо відкриття частини закладів McDonald’s прийняв після низки консультацій з українськими посадовцями, фахівцями з безпеки і постачальниками. Українці бурхливо відреагували на відкриття перших ресторанів у Києві — деталі тут. Про перший день роботи McDonald’s можна дізнатися тут. Також в мережі з'явився документ з оновленими цінами на страви ресторану. Згідно з цим меню, ціни на всі позиції суттєво підвищились. Наприклад, вказано, що чизбургер коштуватиме 81 гривню, тоді як до 24 лютого його ціна складала 61 гривню. Інформатор звернувся до пресслужби компанії за коментарем. Нам відповіли, що інформація щодо оновленого прайсу не відповідає дійсності — найближчим часом в компанії дадуть роз'яснення з цього приводу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.