Головна
Україна
Події
11:00, 20 Вересня
Информатор UA

Интро

У Києві запрацювали ресторани McDonald's, які працюють лише на доставку. Заклади відновили роботу після довгої перерви. Однак вже за 20 хвилин після відкриття на лівому березі столиці у сервісу Glovo закінчились кур'єри. Зробити доставку вже неможливо. Про це свідчать дані додатку Glovo. У районах, де є можливість доставити з McDonald's, вільних кур'єрів немає. Біля самих ресторанів фіксують черги з кур'єрів та покупців. Мешканці столиці, щоб довго не чекати на замовлення, приїжджають відразу під ресторан мережі та роблять замовлення через додаток доставки McDelivery. Зараз недоступна доставка з будь-яких інших кафе та ресторанів. Про це скаржаться українці в соціальних мережах. Зазначимо, ресторани працюють за наступними адресами (режим доставки): на проспекті Бажана 3 в; на вулиці Гришка 7, 3; на проспекті Гагаріна 2 а.  Макдональдс вже працює Біля ресторанів вишикувалась черга із кур'єрів, відвідувачів та журналістів.  Біля ресторанів людно Розділ "Їжа" взагалі зник із застосунку Glovo.  Як відображається сервіс доставки  Що цьому передувало  McDonald's припиняв роботу в Україні після початку повномасштабного вторгнення рф. У серпні мережа вирішила поновити роботу в країні, а 19 вересня компанія нарешті назвала дату відкриття своїх закладів. Відновлення роботи закладів у Києві та на заході України відбуватиметься поетапно протягом двох місяців.  Згодом відновлять роботу ще сім закладів у Києві та решта ресторанів у різних містах. Спершу заклади працюватимуть тільки на доставку. Зали, експрес-вікна та МакДрайв відкриються у жовтні. Ресторани працюватимуть з 09:00 до 21:00 (або згідно з графіком роботи ТРЦ, якщо заклад знаходиться всередині) та закриватимуться під час повітряної тривоги, щоб працівники та відвідувачі могли перейти у найближче укриття. При цьому команда оперативно видаватиме уже оплачені замовлення, поки зупиняються виробничі процеси та вимикається обладнання перед закриттям. Рішення щодо відкриття частини закладів McDonald’s прийняв після низки консультацій з українськими посадовцями, фахівцями з безпеки і постачальниками. Новий прайс McDonald's  Після новини про те, що McDonalds відновлює роботу в Україні, в мережі з'явився документ з оновленими цінами на страви ресторану. Згідно з цим меню, ціни на всі позиції суттєво підвищились. Наприклад, вказано, що чизбургер коштуватиме 81 гривню, тоді як до 24 лютого його ціна складала 61 гривню. Інформатор звернувся до пресслужби компанії за коментарем. Нам відповіли, що інформація щодо оновленого прайсу не відповідає дійсності — найближчим часом в компанії дадуть роз'яснення з цього приводу. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В перший день роботи McDonald’s у Glovo стався збій через ажіотаж

Читать на русском

Це спричинило перебої у системі доставки

Читать на русском
В перший день роботи McDonald’s у Glovo стався збій через ажіотаж

Це спричинило перебої у системі доставки

У Києві запрацювали ресторани McDonald's, які працюють лише на доставку. Заклади відновили роботу після довгої перерви. Однак вже за 20 хвилин після відкриття на лівому березі столиці у сервісу Glovo закінчились кур'єри. Зробити доставку вже неможливо.

Про це свідчать дані додатку Glovo. У районах, де є можливість доставити з McDonald's, вільних кур'єрів немає.

Біля самих ресторанів фіксують черги з кур'єрів та покупців. Мешканці столиці, щоб довго не чекати на замовлення, приїжджають відразу під ресторан мережі та роблять замовлення через додаток доставки McDelivery. Зараз недоступна доставка з будь-яких інших кафе та ресторанів. Про це скаржаться українці в соціальних мережах. Зазначимо, ресторани працюють за наступними адресами (режим доставки): на проспекті Бажана 3 в; на вулиці Гришка 7, 3; на проспекті Гагаріна 2 а. 

Макдональдс вже працює

Біля ресторанів вишикувалась черга із кур'єрів, відвідувачів та журналістів. 

Біля ресторанів людно

Розділ "Їжа" взагалі зник із застосунку Glovo. 

Як відображається сервіс доставки 

Що цьому передувало 

McDonald's припиняв роботу в Україні після початку повномасштабного вторгнення рф. У серпні мережа вирішила поновити роботу в країні, а 19 вересня компанія нарешті назвала дату відкриття своїх закладів. Відновлення роботи закладів у Києві та на заході України відбуватиметься поетапно протягом двох місяців. 

Згодом відновлять роботу ще сім закладів у Києві та решта ресторанів у різних містах. Спершу заклади працюватимуть тільки на доставку. Зали, експрес-вікна та МакДрайв відкриються у жовтні. Ресторани працюватимуть з 09:00 до 21:00 (або згідно з графіком роботи ТРЦ, якщо заклад знаходиться всередині) та закриватимуться під час повітряної тривоги, щоб працівники та відвідувачі могли перейти у найближче укриття. При цьому команда оперативно видаватиме уже оплачені замовлення, поки зупиняються виробничі процеси та вимикається обладнання перед закриттям. Рішення щодо відкриття частини закладів McDonald’s прийняв після низки консультацій з українськими посадовцями, фахівцями з безпеки і постачальниками.

Новий прайс McDonald's 

Після новини про те, що McDonalds відновлює роботу в Україні, в мережі з'явився документ з оновленими цінами на страви ресторану. Згідно з цим меню, ціни на всі позиції суттєво підвищились. Наприклад, вказано, що чизбургер коштуватиме 81 гривню, тоді як до 24 лютого його ціна складала 61 гривню. Інформатор звернувся до пресслужби компанії за коментарем. Нам відповіли, що інформація щодо оновленого прайсу не відповідає дійсності — найближчим часом в компанії дадуть роз'яснення з цього приводу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.