Головна
Життя
10:45, 20 Вересня
Информатор UA

Интро

Після довгої перерви McDonald’s відновлює роботу. У вівторок, 20 вересня, відкрились перші три ресторани, які знаходяться в Києві, через тиждень — ще сім. Українці зраділи цій новині та почали поширювати меми.  Багато хто акцентує на тому, що заклади відкриються на Лівому березі Києва — на проспекті Бажана 3 в, на вулиці Гришка 7 та на проспекті Гагаріна 2а. Інформатор зробив добірку жартів українців. Захисники теж зраділи відкриттю закладів, однак вони обирають кашу. Жарти про кур'єрів, які будуть доставляти продукцію.    Згадали і про закриття ресторанів у росії. Звідси випливає питання, хто переміг?   Дехто вважає, що зникне мотивація виїжджати за межі України.  Новина про відкриття викликала і обурення, бо заклад "драпнув" з України, а тепер знову вирішив заробляти, як і раніше. Людей просять бойкотувати.  Ось ще кілька реакцій на повернення McDonald's: Так брутально правий берег ще ніхто не намахував, Хто там казав, що лівий берег то не Київ? То запрошуємо дорогих гостей-киян до нас на периферію. На Позняках є симпатичні парки з озерами, туди можете замовити кур'єра. Думаю завтра сервіс доставки Glovo ляже. Прикольно. А що з правим берегом? Яка та картопля доїде? Чим Львів гірший від Києва? Дехто навіть запитує, як замовити доставку з Києва в Одесу та про самовивіз.  Спершу заклади працюватимуть тільки на доставку. Як повідомляє Інформатор, зали, експрес-вікна та МакДрайв відкриються у жовтні.  Що відомо про відкриття McDonald’s  Відновлення роботи закладів у Києві та на заході України відбуватиметься поетапно протягом двох місяців. Першими запрацює McDelivery в трьох ресторанах Києва: на проспекті Бажана 3 в, на вулиці Гришка 7,  на проспекті Гагаріна 2 а. Приблизно через тиждень відновлять роботу ще сім закладів у Києві, а згодом відкриватимуться решта ресторанів у столиці та в різних містах. Спершу заклади працюватимуть тільки на доставку. Зали, експрес-вікна та МакДрайв відкриються у жовтні. Ресторани працюватимуть з 09:00 до 21:00 (або згідно з графіком роботи ТРЦ, якщо заклад знаходиться всередині) та закриватимуться під час повітряної тривоги, щоб працівники та відвідувачі могли перейти у найближче укриття. При цьому команда оперативно видаватиме уже оплачені замовлення, поки зупиняються виробничі процеси та вимикається обладнання перед закриттям. Рішення щодо відкриття частини закладів McDonald’s прийняв після низки консультацій з українськими посадовцями, фахівцями з безпеки і постачальниками. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Як українці радіють поверненню McDonalds: реакція соцмереж

Читать на русском

Більшість радіють поверненню і діляться своїми емоціями в соціальних мережах

Читать на русском
Як українці радіють поверненню McDonalds: реакція соцмереж

Більшість радіють поверненню і діляться своїми емоціями в соціальних мережах

Після довгої перерви McDonald’s відновлює роботу. У вівторок, 20 вересня, відкрились перші три ресторани, які знаходяться в Києві, через тиждень — ще сім. Українці зраділи цій новині та почали поширювати меми. 

Багато хто акцентує на тому, що заклади відкриються на Лівому березі Києва — на проспекті Бажана 3 в, на вулиці Гришка 7 та на проспекті Гагаріна 2а. Інформатор зробив добірку жартів українців.

Захисники теж зраділи відкриттю закладів, однак вони обирають кашу.

Жарти про кур'єрів, які будуть доставляти продукцію. 

 

Згадали і про закриття ресторанів у росії. Звідси випливає питання, хто переміг?

 

Дехто вважає, що зникне мотивація виїжджати за межі України. 

Новина про відкриття викликала і обурення, бо заклад "драпнув" з України, а тепер знову вирішив заробляти, як і раніше. Людей просять бойкотувати. 

Ось ще кілька реакцій на повернення McDonald's:

  • Так брутально правий берег ще ніхто не намахував,
  • Хто там казав, що лівий берег то не Київ? То запрошуємо дорогих гостей-киян до нас на периферію. На Позняках є симпатичні парки з озерами, туди можете замовити кур'єра.
  • Думаю завтра сервіс доставки Glovo ляже.
  • Прикольно. А що з правим берегом? Яка та картопля доїде?
  • Чим Львів гірший від Києва?

Дехто навіть запитує, як замовити доставку з Києва в Одесу та про самовивіз. 

Спершу заклади працюватимуть тільки на доставку. Як повідомляє Інформатор, зали, експрес-вікна та МакДрайв відкриються у жовтні. 

Що відомо про відкриття McDonald’s 

Відновлення роботи закладів у Києві та на заході України відбуватиметься поетапно протягом двох місяців. Першими запрацює McDelivery в трьох ресторанах Києва:

  • на проспекті Бажана 3 в,
  • на вулиці Гришка 7, 
  • на проспекті Гагаріна 2 а.

Приблизно через тиждень відновлять роботу ще сім закладів у Києві, а згодом відкриватимуться решта ресторанів у столиці та в різних містах. Спершу заклади працюватимуть тільки на доставку. Зали, експрес-вікна та МакДрайв відкриються у жовтні. Ресторани працюватимуть з 09:00 до 21:00 (або згідно з графіком роботи ТРЦ, якщо заклад знаходиться всередині) та закриватимуться під час повітряної тривоги, щоб працівники та відвідувачі могли перейти у найближче укриття. При цьому команда оперативно видаватиме уже оплачені замовлення, поки зупиняються виробничі процеси та вимикається обладнання перед закриттям. Рішення щодо відкриття частини закладів McDonald’s прийняв після низки консультацій з українськими посадовцями, фахівцями з безпеки і постачальниками.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.