Надто яскраві губи можуть здаватись викликом, та чи зіграє це вам на руку.
Дехто преконаний, що яскравий колір губ може бути надмірним у певних ситуаціях, наприклад, на співбесіді чи на робочих вечірках. Існує небагато косметичних засобів, наповнених таким значенням, як червона помада, яка протягом століть асоціювалася з жіночою привабливістю, сексом, гріхом, гламуром, владою та політикою!
Червона помада – засіб для макіяжу з багатою історією. Її "прототипом" жінки користувалися ще на зорі цивілізації в Давньому Єгипті, Греції та Римі. Тоді червону помаду виготовляли з природних пігментів – морських водоростей та молюсків – з додаванням йоду, брому і тваринних жирів. Через бром, який у великих кількостях стає отруйним, помаду називали "поцілунком смерті".
Однією з перших шанувальниць червоної помади була Клеопатра. Історики свідчать, що вона фарбувала губи червоною сумішшю, виготовленою з подрібнених жуків, що виділяють яскравий природній барвник - кармін.
Пізніше жінки носили червону помаду, як символ суфражисток. Вони надягали її з білими сукнями під час маршу за право голосу на початку 1900-х років.Першою, хто реанімував червону помаду в новітній історії, стала Коко Шанель – 1924 року вона випустила її під брендом Chanel.
Усе це дає уявлення про довгу історію червоної помади. Про неї написані книжки, вона лякає і приваблює водночас. Адже червоний колір в цьому контексті передає силу і особливо - силу жіночу. У будь-якому випадку, її неможливо ігнорувати. А отже те, в якому контексті ви її носите, набуває особливого значення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.