Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Найбільші будинки моди та молоді дизайнери представили свої колекції 2023-2024 на показу у Парижі
З 3 по 6 липня в Парижі проходив Haute Couture Fall 2023. Найбільші будинки моди та молоді дизайнери представили свої колекції. Haute Couture - вищий сегмент фешн-ринку. Та у багатьох є питання, чому ця висока мода така дивна.
На це питання відповів український модельєр і дизайнер Андре Тан на своїй сторінці Instagram.
"Почнемо з того, що мода на подіумі поділяється на два напрямки - haute couture та prêt-à-porter", - пояснює Андре.
Haute couture - це скоріше мистецтво, ніж просто мода. Колекції часто присвячені конкретним темам - апокаліпсис, грецькі боги, наукові експерименти. Кожна річ існує в єдиному екземплярі, що практично повністю створена вручну або за допомогою старовинних технологій.
"На створення одного вбрання, прикрашеного вишивкою, пір'ям або намистинами, може знадобитися до 150 годин ручної роботи (а у Chanel на деякі вироби витрачається до 1000 годин!)", - поділився український модельєр.
Тенденції, що встановлюються на сміливих показах haute couture, повторюються в більш простих варіаціях prêt-à-porter. А потім спрощуються ще більше і переходять в масовий ринок. Тобто дизайнери створюють одяг для носіння та продажу в магазинах. Такі речі можна купити та надіти у повсякденному житті.
"По суті, більшість вбрань haute couture мають одну мету - ефективна реклама. Сприймайте це як змагання нарядів, метою якого є перевершити колег у сенсаційності. І, можливо, привернути увагу до колекцій prêt-à-porter", - додав дизайнер.
Тан підкреслив, що статус «кутюр’є» модному будинку може присвоїти тільки Синдикат високої моди, тому брендів, які займаються створенням колекцій «від кутюр» і можуть брати участь в Paris Haute Couture Week, небагато - всього 16. До них відносяться такі «першопрохідці», як Chanel, Christian Dior, Schiaparelli і Givenchy, а також Jean Paul Gaultier, Maison Margiela, Stéphane Rolland, Alexandre Vauthier, Adeline André, Alexis Mabille, Bouchra Jarrar, Franck Sorbier, Julien Fournié, Maison Rabih Kayrouz і Maurizio Galante.
В підсумку Андре Так поділився, що покази haute couture - це по суті шоу, які привертають увагу до бренду, але воно насправді дуже цікаве для глядача.
Інформатор раніше писав про те, що Андре Тан назвав наймодніші сумки літа 2023.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.