“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Також пролунали натяки на новий вид зброї
8-го лютого Північна Корея провела масштабний військовий парад. На нього вивезли для демонстрації найбільше одиниць ядерного озброєння, ніж показували колись раніше. Також керівництво КНДР натякнуло на розробку нової зброї на твердому паливі.
Про це повідомили у Reuters. На нічному параді демонстрували особовий склад та озброєння Північної Кореї. Схоже, керівництво країни намагається натякнути на свою військову міць, оскільки кількість міжконтинентальних ядерних боєголовок, які привезли на парад, була рекордною.
Парад провели у Пхеньяні на честь 75-ї річниці заснування армії Північної Кореї. На захід прибув і лідер КНДР Кім Чен Ин разом зі своєю дочкою. Саме її розглядають у якості головної кандидатки на управління країною за принципом спадкової диктатури.
WATCH: #BNNNorthKorea Reports.#NorthKorea demonstrated its missile manufacturing muscle at a nighttime parade on Thursday, exhibiting more intercontinental ballistic missiles ICBMs than ever before and hinting at a new solid-fuel weapon.#Defence
— Gurbaksh Singh Chahal (@gchahal) February 9, 2023
Міжконентальні балістичні ракети показали найбільший потенціал ядерного удару, що має Північна Корея. Крім цього, організатори параду також зазначили присутність тактичних ядерних підрозділів.
Державні ЗМІ показали кадри з самого параду. На них можна побачити 11 найбільших міжконтинентальних балістичних ракет, що є у КНДР, Hwasong-17. Їх дальності достатньо, аби відправити ядерну боєголовку майже в будь-яку точку світу.
Наразі більшість балістичних ракет Північної Кореї заправляються рідким паливом. Проблема такого рішення полягає в тому, що заправляти снаряд потрібно на місці запуску. Це займає чимало часу. Через це країна вже давно почала активно займатися розробкою твердопаливної міжконтинентальної балістичної ракети.
Загалом це розглядається, як ключова військова мета країни. Подібне досягнення зробить ядерні снаряди КНДР важчими для виявлення та знешкодження. Поки що невідомо, як далеко країні вдалося просунутися в цій ініціативі.
Нагадаємо, що Зеленський з Макроном приїхали до Брюсселю.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.