“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Також пролунали натяки на новий вид зброї
8-го лютого Північна Корея провела масштабний військовий парад. На нього вивезли для демонстрації найбільше одиниць ядерного озброєння, ніж показували колись раніше. Також керівництво КНДР натякнуло на розробку нової зброї на твердому паливі.
Про це повідомили у Reuters. На нічному параді демонстрували особовий склад та озброєння Північної Кореї. Схоже, керівництво країни намагається натякнути на свою військову міць, оскільки кількість міжконтинентальних ядерних боєголовок, які привезли на парад, була рекордною.
Парад провели у Пхеньяні на честь 75-ї річниці заснування армії Північної Кореї. На захід прибув і лідер КНДР Кім Чен Ин разом зі своєю дочкою. Саме її розглядають у якості головної кандидатки на управління країною за принципом спадкової диктатури.
Міжконентальні балістичні ракети показали найбільший потенціал ядерного удару, що має Північна Корея. Крім цього, організатори параду також зазначили присутність тактичних ядерних підрозділів.
Державні ЗМІ показали кадри з самого параду. На них можна побачити 11 найбільших міжконтинентальних балістичних ракет, що є у КНДР, Hwasong-17. Їх дальності достатньо, аби відправити ядерну боєголовку майже в будь-яку точку світу.
Наразі більшість балістичних ракет Північної Кореї заправляються рідким паливом. Проблема такого рішення полягає в тому, що заправляти снаряд потрібно на місці запуску. Це займає чимало часу. Через це країна вже давно почала активно займатися розробкою твердопаливної міжконтинентальної балістичної ракети.
Загалом це розглядається, як ключова військова мета країни. Подібне досягнення зробить ядерні снаряди КНДР важчими для виявлення та знешкодження. Поки що невідомо, як далеко країні вдалося просунутися в цій ініціативі.
Нагадаємо, що Зеленський з Макроном приїхали до Брюсселю.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.