«Київ-Баскет» з великим рахунком програв «Іроні» у матчі Кубку Європи ФІБА

Останній представник України покинув єврокубки.

Проваливши третю чверть, «Київ-Баскет» уступив «Іроні» шлях до 1/4 фіналу. Тепер українські клуби зосередяться виключно на внутрішніх турнірах.

Про перебіг подій в матчах Кубка Європи ФІБА повідомляє Інформатор .

У середу, 24 березня, ще один український баскетбольний клуб зіграв поєдинок 1/8 фіналу розіграшу Кубка Європи ФІБА. «Київ-Баскет» в Нідерландах зустрівся з ізраїльським клубом «Іроні» з міста Ніс-Ціона. напередодні два українські клуби програли свої матчі та покинули турнір. «Київ-Баскет» залишався єдиним представником нашої країни в баскетбольних єврокубках.

Команди грали в таких складах:

«Іроні»: Ангола, Каррейра, Корнеліус, Данн, Ебо, Леві, Лимонад, Мейінс, Міллер, Селден, Троцький.

«Київ-Баскет»: Янг, Мессі, Мішула, Крутоус, Близнюк, Ковальов, Павлов, Тібодо, Коренюк.

На початку поєдинку «Іроні» повів 4: 0. «Київ-Баскет» намагався не відставати від суперника, і на 6-й хвилині Павлов зрівняв рахунок - 12:12. Мішула закинув триочковий і вперше в матчі вивів киян вперед. Дальніми кидками відзначилися також Павлов і Янг. Перша чверть залишилася за «Київ-Баскет» - 23:22.

Кияни повели +3, але ізраїльтяни швидко рахунок зрівняли. Янг повернув перевагу «Київ-Баскету», а Каррейра знову відіграв відставання. Однак потім «Київ-Баскет» почав йти у відрив. Коренюк спершу довів перевагу українців до восьмох очок, а потім Мішула далеким помітним - до десяти балів. На перерву команди пішли за рахунку 44:36 на користь українського клубу.

А ось початок третьої чверті пройшов за переваги «Іроні». Ізраїльська команда зробила ривок 12: 3 і на 5-й хвилині вийшла вперед на одне очко. На 8-й хвилині перевага номінальних гостей становила вже 9 очок. «Київ-Баскет» за всю третю чверть набрав лише 8 балів і на другій хвилині четвертої чверті горів уже мінус 14.

Гравці «Іроні» продовжили справно набирати очки, і на 4-й хвилині різниця в рахунку досягла катастрофічних для «Київ-Баскету» двадцяти балів. У такій ситуації мова про перемогу вже не йшла. Близнюк і Мессі двома триочковими кидками злегка скоротили різницю в рахунку, але на загальний підсумок матчу вже ніяк не вплинули.

• «Іроні» (Ізраїль) - «Київ-Баскет» (Україна) 90:76 (22:23 14:21, 29: 8, 25:24).

Раніше Інформатор повідомляв про поразку «Прометея» і «Дніпра» в матчах 1/8 фіналу Кубка Європи ФІБА, про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки плей-офф Української хокейної ліги .