«Київ-Баскет» в овертаймі дотиснув «Хімік», «Тернопіль» виграв у «Одеси»

«Тернопіль» впритул підібрався до третього місця.

Лідируючі по ходу матчу з різницею у 19 очок, «Хімік» провалив четверту чверть і програв в овертаймі. «Тернопіль» без проблем обіграв гостей з «Одеси».

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У неділю, 21 березня, відбулися два матчі розіграшу баскетбольної Суперліги. У першому поєдинку дня зустрілися «Київ-Баскет» і «Хімік» з Южного. До середини першої чверті на майданчику точилася рівна боротьба. Однак потім Нельсон почав ударний відрізок для «Хіміка». Гості заробили 11 очок поспіль і виграли першу чверть 22:12.

Друга десятихвилинка пройшла також під диктовку «Хіміка». Різниця в рахунку росла, «Київ-Баскет» усіма силами намагався стримати суперника. Зусилля киян виявилися марними, і команда програла першу половину матчу з рахунком 28:43.

Мало що змінилося і після перерви. «Хімік» швидко довів різницю до 19-ти очок на свою користь. Максимум що зміг «Київ-Баскет», так це скоротити відставання до 13 балів по ходу матчу. Після третьої чверті рахунок на табло явно не тішив шанувальників столичного клубу - 47:61 і вельми туманні перспективи домогтися позитивного результату.

Однак гравці «Київ-Баскета» показали, що вони не випадково лідирують в чемпіонаті Суперліги. Команда зібралася і стала швидко скорочувати відставання. В середині четвертої чверті від переваги «Хіміка» залишилося 6 очок. За 10 секунд до кінця основного часу Близнюк зрівняв рахунок. «Хімік» все ж міг схилити чашу терезів на свою сторону, але Войнолович промахнувся, виконуючи триочковий кидок.

Гра продовжилася в овертаймі. Психологічна перевага була явно на боці киян, а гравці «Хіміка» виглядали пригніченими. За 5 хвилин додаткового часу «Хімік» набрав лише 4 очки, і програв поєдинок, в якому перемога була вже практично в кишені.

У Тернополі місцевий баскетбольний клуб приймав гостей з Одеси. Агафонов приніс «Тернополю» перші очки в матчі, проте потім «Одеса» захопила лідерство і на 3-й хвилині вела +5. Господарі наздогнали суперника і завдяки триочковим кидка Буренко на останніх секундах виграли першу чверть 21:18.

«Тернопіль» відірвався на 7 очок, але на 6-й хвилині вже «Одеса» вийшла вперед на одне очко. Через хвилину рахунок став рівним - 32:32. «Тернопіль» набрав 9 очок поспіль і виграв першу половину зустрічі 41:34.

Після перерви йшла досить щільна гра. «Одеса» не дозволяла «Тернополю» піти у відрив, а «Тернопіль», в свою чергу, не давав «Одесі» підібратися до себе впритул. Так тривало до середини третьої десятихвилинки, а потім господарі майданчика зробили ривок, і перед четвертою чвертю вели вже +10.

«Тернопіль» після кидка Буренко збільшив перевагу до 15-ти очок. «Одеса» за три з половиною хвилини до кінця основного часу матчу змогла скоротити різницю до восьми балів. Однак господарі майданчика кидками Агафонова і Боуї поховали надії одеситів на позитивний результат матчу.

• «Київ-Баскет» - «Хімік» 80:71 (12:22, 16:21 19:18, 20: 6, 13: 4);
  • «Тернопіль» - «Одеса» 80:68 (21:18 20:16, 20:17, 19:17).

Раніше Інформатор повідомляв про матчі 19-го туру УПЛ,про результати жеребкування 1/4 фіналу Ліги чемпіонів і Ліги Європи,про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки Української хокейної ліги .