У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Люди, які ще два роки тому мали в'їхати у нове житло в ЖК Урлівський, написали петицію до мерії Києва
У Києві розгорівся черговий скандал через незавершене будівництво. Люди, які інвестували кошти в будівництво багатоповерхівки у Дарницькому районі, не можуть заселитися у свої квартири. Будівництво веде приватне підприємство, але 80% його акцій належать ТГ Києва. Житловий комплекс мали завершити ще у листопаді 2021 року.
Петиція про це з'явилась на сайті електронних петицій Київської міської ради, її зареєстрував Юрій Якимчук та підписали кілька сотень ошуканих інвесторів. Вже зібрано майже пів тисячі підписів.
Люди пишуть, що вклали кошти у зведення житлового комплексу комплексу з об’єктами соціального побуту та вбудованим паркінґом "Урлівський 1". Він розташований у Дарницькому районі на вулиці Причальній, 11. Запланований термін прийняття в експлуатацію цього багатоповерхового будинка - 10 листопада 2021 року.
"Зазначених вище зобов’язань замовник будівництва не виконав. Об’єкт містобудування досі не прийнятий в експлуатацію по даний час, майнові права на квартири нам не передані. Терміни по вводу будинку переносились неодноразово і безпідставно", - йдеться у петиції.
У зверненні зазначається, що будівництво веде ПАТ "ХК Київміськбуд". Автори петиції вказують, що їм відомо з реєстру про те, що 80% акцій підприємства належить територіальній громаді міста Києва. Вони наголошують, що, за законом, якщо забудовник не спроможний завершити роботи, то влада Києва мусить це проконтролювати й доручити роботи іншому підприємцю або ж знайти інший вихід.
"Просимо провести технічний аудит зазначеного вище недобудованого житлового комплексу та провести розслідування щодо цільового використання керівництвом ПАТ "ХК "Київміськбуд" коштів інвесторів", - пишуть у петиції.
У разі, якщо мерія не допоможе, люди обіцяють звертатися до суду. Ошукані інвестори кажуть, що більшість з них орендує житло у столиці. І за ті два роки, що вони вже б могли жити у власних квартирах, відчули великі збитки для власної кишені.
Раніше Інформатор писав по те, що у київського забудовника ЖК забрали через суд земельну ділянку. Суддю не зупинив той факт, що на ній вже звели п'ять будинків, два з яких здали в експлуатацію.
Ми також повідомляли, що деякі приміщення колишнього заводу "Арсенал"продадуть на аукціоні 31 березня 2023 року. Одна з будівель, приміщення якої підуть з молотка, занесена до Переліку об’єктів культурної спадщини.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.