Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Нещодавно китайську компанію Spacety внесли до чорного списку США
Китайська супутникова компанія Spacety, яку США внесли до чорного списку, надавала аерофотознімки російським найманцям ПВК "Вагнера". Ця приватна військова компанія бере активну участь у війні проти України. О зливах знимків повідомив помічник держсекретаря США у справах Східної Азії та Тихого океану Деніел Крітенбрінк під час слухань у Конгресі 28 лютого.
Про це повідомляє Sky News. За данними медіа, Spacety базується в Пекіні та має міжнародну штаб-квартиру в Люксембурзі. Компанія спеціалізується на малих супутниках і супутникових послугах. Втім, сама Spacety заявила, що дотримується міжнародних санкцій проти росії, і не підтримує зв’язків з рф після введення обмежень.
Варто додати, що Сполучені Штати вже внесли до чорного списку 13 китайських компаній за підтримку росії, у тому числі одну компанію, яка постачала деталі для іранських безпілотників. Про це заявив на слуханнях заступник міністра торгівлі з питань промисловості та безпеки Алан Естевес.
Адміністрація президента США Джозефа Байдена стурбована тим, що Китай розглядає можливість постачання зброї до рф. Штати попередили Китай про наслідки надання такої підтримки. Державний секретар США Ентоні Блінкен сказав: "Ми без вагань завдамо ударів китайським компаніям або приватним особам, які порушують наші санкції або іншим чином беруть участь у підтримці військових дій росії". Як повідомляло видання Bloomberg, на тлі напруженості з США постачальники Apple намагаються залишити Китай та перебираються до Індії. До того ж Європейський парламент слідом за Європейською комісією та Радою ЄС заборонив використання китайського TikTok на службових пристроях і рекомендував євродепутатам видалити додаток зі своїх телефонів через "побоювання з приводу кібербезпеки".
Раніше ми писали, скільки найманців залишилось на фронті в Україні. Крім того, у Держдепі США попередили про наслідки, якщо Китай передасть росії летальну допомогу для застосування проти України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.