“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Досягти мети країна планує до 2035-го року
Джерело повідомляє, що Китай хоче збільшити кількість своїх ядерних боєголовок до 900 одиниць. Це зумовлено очікуваннями подальшого загострення у відносинах із США. Фактично, ядерний арсенал Китаю у такому випадку зросте втричі.
Про це повідомили у японському виданні Kyodo з посиланням на власні джерела. Однією з головних причин високої ймовірності загострення конфлікту називають саме Тайвань. Конфлікти через нього можуть досягти найгірших наслідків, оскільки ситуацію погіршують й інші фактори, як торговельні війни.
За наявними даними, фахівці Народно-визвольної армії Китаю (НВАК) розробили план нарощування ядерного потенціалу. Голова КНР Сі Цзіньпін уже його ухвалив. За ним уже в 2027-му році кількість ядерних боєголовок в країні має збільшитися до 550. У 2035-му році цей показник має досягти 900 снарядів.
Необхідність розвитку ядерного потенціалу НВАК підтвердила ще в листопаді 2022-го року. Головним аргументом у цьому питанні було те, що саме наявність великої кількості ядерної зброї не дала НАТО піти на пряме зіткнення з росією через початок війни проти України.
Окремі західні фахівці застережують, що через збільшення ядерного потенціалу Китай може змінити і власну доктрику. Вони застережують, що країна може вже не цуратися використовувати таку зброю першими.
Найбільшим ядерним запасом в світі наразі володіє саме країна-агресор росія. У неї в запасі є 5 977 боєголовок. На другому місці знаходяться США – у них залишається 5 428 боєголовок. Ці дані також підрахували в Стокгольмському інституті дослідження проблем миру.
Стосунки між Китаєм та США погіршилися після того, як на початку серпня 2022-го року до Тайваню прибула тодішня спікерка Палати представників Конгресу Ненсі Пелосі. Китай вважає Тайвань фактично своєю провінцією. Він заявляє про готовність застосувати зброю, аби приєднати острів до КНР.
Нагадаємо, що слідом за Туреччиною у Грузії стався землетрус.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.