Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Під час відвідин Києва японський прем'єр Фуміо Кісіда, висловить свою підтримку та солідарність з Україною і рішуче засудить агресію росії проти українців.
Японський прем'єр-міністр Фуміо Кісіда прибув до Києва. Планується, що Кісіда зустрінеться з українським президентом Володимиром Зеленським, щоб висловити рішучу підтримку народові України у його війні проти росії.
Перші фотографії Кісіди у столиці України вже з'явилися у мережі. Він прибув до Києва у вівторок, 21 березня, близько опівдня на потязі з Перемишля. Його зустрічали заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова та посол Японії Мацуда Кунінорі.
Напередодні, у МЗС Японії повідомляли, що візит Кісіди зосереджений на тому, щоб ще раз підтвердити підтримку Японією України.
Японські ЗМІ дуже жваво обговорюють несподіваний візит прем'єра Фуміо Кісіди до України, зокрема й до Києва. Так, за повідомленням газети Japantimes, за час свого візиту до Києва, Кісіда має намір безпосередньо передати Зеленському солідарність і непохитну підтримку України від японського народу й, водночас, рішуче засудити агресію росії.
Згідно з повідомленням CNN, візити Кісіди та Сі відображають глобальні розбіжності у Північно-Східній Азії щодо війни в Україні. Японія зобов'язалася підтримувати Україну у той час, як Китай підтримує російського диктатора володимира путіна. При цьому путін зазнає критики як глобальний вигнанець та підозрюваний у воєнних злочинах.
На тлі все більшого впливу Китаю, Японія та США останнім часом зближуються одне до одного, особливо в питаннях регіональної безпеки та співпраці в розвідувальній сфері.
Японія є членом регіональної індо-тихоокеанської групи, відомої як "четвірка" (Quad), яка займається питаннями безпеки. До складу цієї групи також входять США, Індія та Австралія.
Кісіда раніше неодноразово виступав проти вторгнення росії в Україну, наголошуючи, що незабаром "Україною може стати Східна Азія".
Нещодавно Японія обіцяла надати Україні гуманітарну допомогу на $5,5 мільярда, що вчетверо перевищує попередні внески Токіо.
"Агресія росії проти України - це виклик правилам і принципам усієї міжнародної спільноти", - заявляв Кісіда.
Під час свого візиту до Нью-Делі на початку цього тижня японський прем'єр оголосив про план інвестувати $75 мільярдів в Індо-Тихоокеанський регіон. Експерти розглядають це, як спробу поглибити зв'язки з країнами Південної та Південно-Східної Азії та протидіяти дедалі більшому впливу Китаю.
Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв, що Японія прийняла рішення постачати Україні більше зброї.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.