Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Серед постачальників компонентів третє місце посідає Німеччина
Росія почала застосовувати для ударів по Україні ракети, в уламках яких знаходять комплектуючі іноземного виробництва. Мова йде про далекобійні ракети "Кинджал" та "Іскандер", якими окупанти майже щодня атакують нашу країну.
Видання Frankfurter Allgemeine Zeitung посилаючись на слова радника керівника Офісу президента України Владислава Власюка зазначило, що до списку увійшли компанії з Німеччини, Японії, США та інших країн НАТО.
Третьою у цьому списку стала Німеччина. Наразі відомо про 16 німецьких компаній, які ігнорують запроваджені санкції. Комплектуючі їх виробництва знайшли у ракетах Х-101, “Іскандер” 9M728 і 9M729 та Kh-47M2 “Кинджал".
"Україна захищається від російських киндшалів та іскандерів зброєю з Німеччини. Тому тим більше протверезить те, що ці ракети мають одну спільну рису з оборонною зброєю із Заходу: вони, очевидно, летять за допомогою Німеччини. Незважаючи на всі санкції, вони містять компоненти з Німеччини та інших країн-союзників", – йдеться у повідомленні.
За статистичними даними, оприлюдненими Києвом, 81% контрабандних компонентів надходять зі США, близько 8% зі Швейцарії та 3,5% – з Німеччини й Японії. Обхід санкцій компанії з цих країн здійснюють через Китай, Центральну Азію, Туреччину і країни Кавказу.
У червні цього року секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що у дронах-камікадзе, які росія постійно використовує для атак по українських містах, знайшли запчастини союзників України. Він додав, що висувати звинувачення ніхто не прагне, оскільки більшість запчастин були зроблені до повномасштабного вторгнення рф.
Відомо, що попри санкції проти російської авіаційної галузі, деталі для авіакомпанії "Росія", "Аерофлот", "Уральські авіалінії", S7 Airlines, "Ютейр" і "Авіакомпанія "Победа" відправляють американські Boeing та французька Airbus.
За даними видання "The Insider", з армією РФ наразі співпрацюють 20 компаній з Європи. Серед них Vansped Logistics, технології якої використовуються у виробництві ракет. Мікроелектроніка для крилатих ракет, за інформацією Spiegel, надходить від компаній із Німеччини.
Раніше Інформатор писав, скільки російських ракет "Кинджал" знищили над Україною.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.