Від початку повномасштабного вторгнення в Києві витратили майже 300 мільйонів гривень на ремонт парків

Читать на русском

Більшу частину всієї суми законтрактували цього року

Читать на русском
Колаж: Інформатор Україна
Усі договори за поточний рік укладені за результатами відкритих торгів і жоден поки що не був розірваний

Більшу частину всієї суми законтрактували цього року

З 24 лютого 2022 року комунальне підприємство "Київзеленбуд" уклало угод про ремонт парків і скверів на загальну суму 298 млн грн.

Наші гроші з посиланням на дані системи Prozorro повідомляють, що у 2022 році таких угод підписали на 111 млн грн. Згодом частину договорів на 47 млн грн розірвали з нульовою оплатою через різні причини – від відсутності фінансування до "несприятливих погодних умов". Таким чином, торішня сума зменшилась до 64 млн грн.

У цьому році підписали договорів на 186 млн грн. Усі договори за поточний рік укладені за результатами відкритих торгів і жоден поки що не був розірваний. Причому ціни будматеріалів в укладених угодах здебільшого ринкові.

Куди пішло найбільше коштів

Найбільше коштів – 130 млн грн, або 70% цьогорічної суми – припадає на покращення п’яти паркових зон:

  • 29 млн грн – парк між проспектом Миколи Бажана та вулицею Срібнокільською навколо озера Срібний кіл на Дарниці. Підрядник - фірма "ДСЗ";
  • 29 млн грн – парк "Прибережний" на Дніпровській набережній біля затоки Берковщина на Дарниці. Підрядник - фірма "Альфа Індастріал Констракшн";
  • 28 млн грн – парк навколо озер Йорданське та Кирилівське в Оболонському районі. Тут підрядник - фірма "Укрглобалбуд";
  • 25 млн грн – зелена зона по вулиці Героїв Дніпра біля будинків №35-37 в Оболонському районі. Тут підрядник - фірма "ІС Буд";
  • 19 млн грн – парк "Орлятко" у Солом’янському районі. Підрядник - фірма "Буд-Компліт".
Інфографіка: Наші Гроші
Інфографіка: Наші Гроші

Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв про те, що народна депутатка розкритикувала Мінфін через те, що той не підтримав проєкт, який забороняв видатки на перекладання бруківки і зарплатні у мільйони гривень.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.