У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
У Мінстратегпромі кажуть, що на другому році війни треба мати належні укриття у кожному навчальному закладі
Пропозицію столичної влади використовувати станції метро як укриття для дитсадків не підтримали в міністерстві зі стратегічної промисловості. Там заявили, що на другому році війни повинні бути належні укриття у кожному навчальному закладі. Якщо їх досі немає - то почати будівництво.
Про це повідомив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін. За його словами, є райони Києва, де понад 20 садочків без належних укриттів. Це неприйнятно на другому році великої війни.
"Пропозиції міської влади використовувати станції метро як укриття для деяких садочків - вважаю неправильними. Очікувати що вихователь має встигнути одягнути групу дітей і вивести їх на станцію метро за 5 хвилин - це некоректно. На другому році війни треба мати вже належні укриття у кожному навчальному закладі. Не було передбачено раніше - значить треба будувати нові. Але діти мають повертатись до навчання, в безпеці", - заявив Камишін.
Міністр повідомив, що доручив міській владі попрацювати над пошуком резервів. А також в першу чергу сфокусуватись на укриттях в дитячих садочках та школах.
В Україні всього лише 65% закладів освіти мають укриття. Найгірша ситуація з бомбосховищами в дитячих садочках - майже половина з них не мають де ховати дітей під час повітряної тривоги. Трохи краща ситуація в школах, а от в закладах вищої освіти ця проблема практично відсутня. Такі дані були станом на 29 липня. В МОН кажуть, що ситуацію з укриттями повинні вирішити до 1 вересня.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.