«Київ-Баскет» в кінці матчу дотиснув «Будівельник», «Прометей» обіграв «Харківських Соколів».

«Прометей» вийшов на друге місце турнірної таблиці.

Переможець в матчі двох київських команд визначився на останніх секундах. Забезпечивши собі заділ в першій чверті, «Прометей» спокійно виграв у харків'ян.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У понеділок, 18 січня, відбулися два матчі баскетбольної Суперліги. У першому матчі понеділка в Кам'янському «Прометей» приймав баскетбольний клуб «Харківські Соколи». Господарі захопили лідерство і досить швидко повели 7: 0. Тільки після тайм-ауту Чумаков зумів набрати перші очки для «Харківських Соколов». Наступні бали гості набрали через чотири хвилини, і знову відзначився Чумаков. Правда до цього моменту «Прометей» набрав вже 23 очки. Завершилася перша чверть з рахунком 29:12.

На початку другої десятихвилинки гості підібралися до суперника на відстань 12-ти очок. Але вже незабаром Бєліков збільшив відрив до 18-ти пунктів. На останніх секундах Липовий підвів підсумок першої половини матчу - 45:29.

Більшу частину третьої чверті розрив між командами становив понад двадцять очок. Такий перебіг зустрічі дозволив «Прометею» трохи зменшити оберти, чим і скористалися гості. «Харківські Соколи» за три хвилини заключної чверті скоротили відставання до дванадцяти балів. Однак запас міцності у вигляді набраних очок у «Прометея» був досить солідним, що дозволило клубу з Кам'янського відсвяткувати перемогу.

У другому поєдинку зустрілися дві київські команди - «Будівельник» приймав лідера Суперліги «Київ-Баскет». Перші очки в матчі в скарбничку «Київ-Баскета» приніс Коренюк, але Анісімов швидко рахунок зрівняв. Після нічиєї 6: 6, «Будівельник» ненадовго вийшов вперед, але потім лідерство захопив «Київ-Баскет». За хвилину і сорок секунд до кінця першої чверті перевага «Київ-Баскета» зросла до восьми очок. Однак потім «Будівельник» зробив ривок і виграв першу чверть 24:22.

У другій чверті «Будівельник» продовжив нарощувати перевагу, на четвертій хвилині довівши його до одинадцяти очок. Максимальна перевага «Будівельника» по ходу першої половини складала 14 очок, а на перерву команди пішли за рахунку 50:42.

Після відновлення гри перевага «Будівельника» зросла до одинадцяти пунктів, однак у другій половині третьої чверті почала скорочуватися. На 9-й хвилині Янг реалізував штрафні кидки і зрівняв рахунок. Але все ж завершилася чверть з невеликою перевагою «Будівельника».

У заключній десятихвилинці вперед виходила то одна, то інша команда. За 4:44 до кінця основного часу рахунок на табло був рівним - 81:81. Триочковий Джейкобсон вивів «Київ-Баскет» вперед, на що «Будівельник» відповів двома балами від Девенпорта. За хвилину до фінальної сирени «Київ-Баскет» вигравав 4 очка. «Будівельник» скоротив відставання до двох, але вирвати перемогу або зрівняти рахунок і перевести гру в овертайм так і не зумів.

• «Прометей» - «Харківські Соколи» 95:85 (29:12, 16:17, 26:24, 24:32);
  • «Будівельник» - «Київ-Баскет» 90:92 (24:22, 26:20, 21:26 19:24).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 21 і 22 січня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли, про рішення міжнародної федерації хокею забрати чемпіонат світу у Білорусі,про контрольний матч «Динамо» на тренувальних зборах в ОАЕ, про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки Української хокейної ліги .