«Київ-Баскет» та «Хімік» з перемог розпочали сезон Суперліги

У баскетбольній Суперлізі тривають матчі першого туру нового сезону.

«Хімік» з Южного в дербі Одеської області обіграв «Одесу». «Київ-Баскет» в останній чверті зламав опір «Тернополя».

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У п'ятницю, 24 вересня, відбулися два матчі розіграшу баскетбольної Суперліги. У першому поєдинку дня зустрілися географічні сусіди - «Хімік» та БК «Одеса». Першими закинули гравці «Хіміка», але до середини першої чверті з різницею в одне очко лідирувала вже «Одеса». П'ять очок, зароблені Рябчуком, дозволили «Хіміку» виграти стартову десятихвилинку 18:13.

У середині другої чверті відрив «Хіміка» в рахунку досяг тринадцяти балів. Однак гості скоротили відставання і першу половину матчу команди завершили з рахунком 36:32.

Після перерви «Одеса» продовжила підбиратися до суперника, і за дві хвилини до кінця третьої десятихвилинки Лейманіс зрівняв рахунок. «Хімік» зусиллями Спенсера і Джонса знову відірвався на 4 очки.

«Хімік» став поступово збільшувати відрив. За шість з половиною хвилин до кінця четвертої чверті клуб з Південного вигравав у одеситів з різницею у 11 балів. «Одеса» зробила спробу відігратися і навіть скоротила відрив до п'яти очок, але «Хімік» вже не випустив перемогу з рук.

У матчі «Тернопіль» - «Київ-Баскет» стартові хвилини пройшли у рівній боротьбі. На 9-й хвилині зустрічі рахунок був рівним - 11:11. Однак першу чверть з різницею у два очки все ж виграв «Тернопіль».

«Київ-Баскет» швидко зрівняв рахунок, а кидки Кеффі і Гаррета вивели киян вперед. «Тернопіль» намагався не відпускати суперника, але на перерву пішов програючи 6 очок.

У третій десятихвилинці гості повели +12, але «Тернопіль» зумів відіграти шість балів. А ось на заключну десятихвилинку сил у гравців «Тернополя» вже не залишилося. «Київ-Баскет» знову пішов у відрив і здобув перемогу.

• «Хімік» - «Одеса» 66:58 (18:13, 18:19, 14:14 16:12);
  • «Тернопіль» - «Київ-Баскет» 72:83 (17:15, 12:20, 21:21, 22:27).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 25 і 26 вересня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перемогу «Шахтаря» в матчі за Суперкубок України, про результати жеребкування 1/8 фіналу Кубка України, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги, і баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут