«Київ-Баскет» та «Будівельник» визначили найсильнішого у столичному дербі, «Тернопіль» зіграв із «Черкаськими Мавпами»: результати поєдинків Суперліги

У Києві зустрілися друга та третя команди поточного чемпіонату Суперліги.

«Київ-Баскет» завдяки заділу, зробленому у першій чверті, обіграв сусідів за турнірною таблицею. «Тернопіль» впевнено лідирував після першої половини матчу, але все ж таки програв поєдинок на останній хвилині.

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги, - повідомляє Інформатор.

У суботу, 4 грудня, відбулися два поєдинки розіграшу Суперліги. «Київ-Баскет» та «Будівельник» визначали найсильнішу на даний момент команду столиці України. «Київ-Баскет» із середини першої чверті став йти у відрив.

Перевага у рахунку номінальних господарів майданчика неухильно зростала і до кінця першої десятихвилинки досягла десяти очок. Друга чверть пройшла у рівній боротьбі. Обидві команди набрали по двадцять очок і пішли на перерву з рахунком 42:32 на користь «Київ-Баскету». У другій половині матчу «Будівельник» намагався переламати хід поєдинку і з невеликою перевагою виграв дві наступні чверті, але надолужити втрачене у першій десятихвилинці так і не зміг.

Аутсайдер регулярного чемпіонату Суперліги «Черкаські Мавпи» вирушив у гості до Тернополя. Спочатку матч для господарів складався досить вдало. «Тернопіль» виграв першу чверть із різницею у 7 очок, а до перерви збільшив перевагу у рахунку до дев'яти балів. Проте «Черкаські Мавпи» зброї не склали та за третю десятихвилинку відіграли 6 очок відставання.

А за півтори хвилини четвертої чверті гості зрівняли рахунок та вийшли вперед. Лідер змінювався ще кілька разів. За хвилину до фінальної сирени у матчі зберігався паритет – 90:90. «Черкаські Мавпи», на відміну від суперника, реалізували свої можливості, заробили 6 очок поспіль та здобули перемогу.

• «Київ-Баскет» - «Будівельник» 91:84 (22:12, 20:20, 25:26, 24:26);
  • «Тернопіль» - «Черкаські Мавпи» 90:96 (23:16, 25:23, 20:26, 22:31).
Турнирная таблица Суперлиги
Турнірна таблиця Суперліги

Наступні матчі Суперліги відбудуться 5 грудня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про хід стартового матчу 17 туру УПЛ, а також про результати поєдинків баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.