«Київ-Баскет» розпочав півфінальну серію плей-офф впевненою перемогою

У Києві стартував перший півфінал Суперліги.

Забезпечивши солідну перевагу в рахунку ще в першій чверті, «Київ-Баскет» завершив поєдинок великою перемогою. Гравці «Запоріжжя» після перерви зробили спробу переламати хід гри, але розвинути успіх не змогли.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У вівторок, 25 травня, відбувся перший поєдинок півфінальної серії плей-офф. У Києві «Київ-Баскет» приймав «Запоріжжя». У регулярному чемпіонаті команди обмінялися домашніми перемогами, причому всі матчі пройшли у напруженій боротьбі.

Кияни відкрили рахунок в матчі і не дозволяли «Запоріжжю» захопити лідерство. На кінець третьої хвилини зустрічі господарі вигравали 11: 4. «Київ-Баскет» продовжував нарощувати перевагу і завершив першу чверть з перевагою у 17 очок.

Друга чверть розпочалася з точного дальнього кидка Мішули і +20 для «Київ-Баскету». Гравці «Запоріжжя» злегка скоротили відставання, але вже незабаром Тібодо повернув різницю в рахунку. Невеликий ривок «Київ-Баскета» дозволив команді виграти першу половину матчу 47:24.

В середині третьої чверті команди розділяли 23 очки. «Київ-Баскет» тримав нитки гри в своїх руках. До кінця чверті «Запоріжжя» трохи скоротило відрив, але все одно перевага киян залишалася досить солідною.

Гравці «Запоріжжя» зробили спробу врятувати гру, і до середини четвертої чверті скоротили відставання до шістнадцяти балів. «Київ-Баскет» вирішив не випробовувати долю, трохи додав і після кидка Тібодо вигравав вже 21 очко. Янг додав триочковий, а «Запоріжжя» змирилося з поразкою. Лідером за кількістю набраних очок став гравець «Запоріжжя» Кеффі. На рахунку легіонера запорізького клубу 16 набраних очок.

• «Київ-Баскет» - «Запоріжжя» 77:53 (27:10, 20:14, 13:19 17:10), рахунок в серії 1: 0.

«Київ-Баскет» і «Запоріжжя» свій наступний матч проведуть у Києві 27 травня. А 28 травня свій перший матч проведуть «Дніпро» і «Прометей». Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про хід контрольного матчу Україна -Бахрейн,про результати матчів чемпіонату світу з хокею з шайбою в елітному дивізіоні, а також про матчі серії плей-офф баскетбольної Суперліги.