«Київ-Баскет» обіграв болгарський «Рілський Спортист» та вийшов у наступний етап Кубка Європи ФІБА

У своїй групі "Київ-Баскет" фінішував на першому місці.

«Київ-Баскет» впевненою перемогою завершив груповий раунд та пробився до топ-16 Кубка Європи ФІБА. Компанію українському клубу склав польський "Трефл Сопот", який обіграв на виїзді "Хапоель Ейлат".

Про перебіг подій у матчі Кубка Європи ФІБА повідомляє Інформаторз посиланням на ФБУ .

У середу, 17 листопада, відбувся матч шостого туру групового етапу розіграшу Кубку Європи ФІБА. У поєдинку групи «Київ-Баскет» зустрівся з клубом «Рілскі Спортист» з Болгарії. Перед заключним туром ситуація у групі склалася таким чином, що українському клубу для виходу в наступний етап турніру потрібно було обіграти суперників із Болгарії. Команди грали у таких складах:

«Київ-Баскет»: Гаррет, Вашингтон, Вудсон, Кефі, Скапінців, Анікієнко, Войналович, Іванов, Тиртишник, Томпсон, Сидорук.

"Рілскі Спортист": Браун, Георгієв З., Іванов П., Портер, Симеонов, Адірков, Георгієв Н., Гесс, Карамфілов, Педжет, Попов.

Рахунок у матчі відкрили господарі завдяки точному кидку Войналовича. Потім Київ-Баскет відірвався від суперника на 7 очок, але гості швидко скоротили відставання до чотирьох балів і надалі намагалися не відставати від українського клубу. Лише до кінця чверті "Київ-Баскет" зміг збільшити перевагу. А завершився стартовий відрізок поєдинку із рахунком 23:13. Другу чверть «Київ-Баскет» розпочав із ривку 13:0. Перші очки гравці «Рілскі Спортист» набрали лише наприкінці 7-ї хвилини. Не дивно, що перша половина матчу залишилася за "Київ-Баскетом". На перерву команди пішли з рахунком 41:21 на користь киян.

«Київ-Баскет» продовжував гнути свою лінію і у третій десятихвилинці. Команда справно набирала очки, збільшуючи відрив суперника. За підсумками третьої чверті «Київ-Баскет» додав до своєї переваги в рахунку ще 9 балів і довів різницю до +29. У такій ситуації гравці «Київ-Баскету» трохи розслабилися та дозволили суперникові скоротити різницю. Однак на підсумковому результаті це ніяк не вплинуло. «Київ-Баскет» здобув впевнену перемогу та пройшов у наступний етап Кубка Європи ФІБА.

Ліга Європи ФІБА. Група В:

• «Київ-Баскет» (Україна) – «Рілськи Спортист» (Болгарія) 84:62 (23:13, 18:8, 26:17, 17:24);
  • "Хапоель Ейлат" (Ізраїль) - "Трефл Сопот" (Польща) 83:89 (17:28, 26:15, 25:24, 15:22).

Турнирная таблица группы В

Турнірна таблиця групи В

Раніше Інформатор повідомляв про перемозі збірної України над збірною Боснії та Герцеговини, підсумки матчів відбіркового турніру до ЧС-2022, а також про результати поєдинків українців хокейної лігита баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .