"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
У кліпі на пісню «Можливо, колись» я хотів передати не лише історію завершення стосунків, а й внутрішній пошук, який починається після цього. У відео я постаю таким, яким мене, можливо, ще не бачили: щирим, вразливим, емоційним.
Внаслідок фішингових атак постраждали банки 11 країн світу
Кіберполіція викрила один з найбільших в світі фішингових сервісів для атак на фінансові установи різних країн. В результаті фішингових атак постраждали банки 11 країн світу.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу кіберполіції .
Розробив такий фішингових пакет і спеціальну адміністративну панель до нього 39-річний житель Тернопільської області. Вони були націлені на вебресурси банків і їх клієнтів.
Кожна фішингова атака мала за ціль конкретну фінансову установу. Від фішингових атак постраждали фінансові установи Австралії, Іспанії, США, Італії, Чилі, Нідерландів, Мексики, Франції, Швейцарії, Німеччини і Великобританії.
Збитки від такої діяльності досягають десятків мільйонів доларів.
Для демонстрації функціоналу та продажу своїх розробок зловмисник створив власний інтернет-магазин в Dark net.
Правоохоронці провели п'ять обшуків на території Тернопільської області. Вилучили комп'ютерну техніку, мобільні телефони і жорсткі диски.
Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 361 (Несанкціоноване втручання в роботу комп'ютерів, автоматизованих систем, комп'ютерних мереж або мереж електрозв'язку) і за ч. 2. ст. 361-1 (Створення з метою використання, розповсюдження або збуту шкідливих програмних чи технічних засобів, а також їх розповсюдження або збут) Кримінального кодексу України. Чоловікові загрожує до шести років позбавлення волі.
Нагадаємо, хакери за допомогою вірусного програмного забезпечення EMOTET здійснювали масові втручання в роботу серверів банків Європи та США.В результаті кібератак іноземним банкам завдали 2,5 мільярда доларів збитків.
Також Інформатор писав, що в Україні створили сучасний класифікатор онлайн-загроз.До переліку увійшли десять видів кіберзагроз.