Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Сторони обговорили відновлення медичної інфраструктури України та наближення миру
До Києва завітав державний секретар Ватикану, кардинал Пʼєро Паролін. Він вже провів перемовини з премʼєр-міністром України Денисом Шмигалем. Сторони обговорили встановлення справедливого миру на тлі повномасштабної російської агресії. Також на порядку денному було питання повернення полонених і депортованих дітей.
Київ розраховує, що Святий Престол сприятиме відновленню медичної інфраструктури України. Також Шмигаль подякував Пароліну за лікування українських дітей. Про це очільник уряду повідомив у своєму телеграм-каналі у понеділок, 22 липня.
"Радий вітати в Києві Державного секретаря Святого Престолу, кардинала П’єтро Пароліна. Його візит в Україну та відвідання українських міст під час війни, яку розв’язала росія, є свідченням високого рівня уваги до нашої держави", - написав премʼєр.
Шмигаль обговорив з Пароліном встановлення справедливого миру для України, продовольчу безпеку, повернення полонених й українських дітей. В цьому контексті очільник уряду подякував Святому Престолу за участь у Першому саміті миру й підтримку його рішень.
"Також високо цінуємо надання гуманітарної допомоги й активну участь у процесі повернення депортованих українських дітей і полонених. Подякував за допомогу в лікуванні українських дітей, які стали жертвами російської загарбницької війни. Розраховуємо також на участь і сприяння Святого Престолу у відновленні медичної інфраструктури в Україні", - додав премʼєр.
Папа Франциск неодноразово за час війни згадував бойові дії в Україні. Але останні його заяви можна трактувати, як проросійські: він закликав Київ "мати мужність", щоб підняти білий прапор, що розцінили, як заклик до капітуляції.
Ці слова викликали хвилю обурливих емоцій не лише в Україні, але й у світі. Ватикан вкотре змушений був виправдовуватися і заявив, що Понтифіка невірно зрозуміли і йшлося про перемовини. За своє неоднозначне ставлення до диктаторів Франциска навіть називали “Папою сильних”.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.