"Ізраїль та Іран так давно воюють, що вже не знають, що, [хай йому грець], вони роблять", - сказав Трамп.
«Моя квітнева розгубленість» — це пісня про почуття, які збивають з ніг. Коли фіксація на людині настільки сильна, що хочеться дізнатися про неї все, і неможливо цьому протистояти. У цьому емоційному пориві страшно загубити себе, і хочеться, щоб такі тривожні зміни виявилися просто сном.
За словами президентки Швейцарії, Ватикан позитивно ставиться до мирної конференції, щодо України
Президентка Швейцарії Віола Амгерд запросила Папу Римського Франциска на Саміт миру. На заході, який пройде 15 та 16 червня у Бюргенштоці, обговорять українську формулу миру. Очікується, що присутні на ньому будуть представники 80 країн світу.
Про це повідомило швейцарське агентство Blick. Зазначається, що Віола Амгерд провела зустріч з понтифіком у суботу, 4 травня. Під час неї сторони обговорили війну Росії проти України й президента Швейцарії передала запрошення на Саміт.
"Ми запросили Святий Престол. Ватикан дуже позитивно ставиться до мирної конференції", - сказала президентка Швейцарії.
Проведення Глобального саміту миру у Швейцарії було анонсовано президентом України Володимиром Зеленським на початку травня цього року. Відомо, що на нього запрошено представників понад 80 країн світу, проте Росія представлена не буде.
Але її можуть включити у майбутньому і за умови, що Москва погодиться на цей мирний план. Радник очільника Офісу президента Михайло Подоляк запевнив, що ніхто не стане говорити з Росією на її умовах. При цьому Україна хоче, щоб на заході у Швейцарії був присутній Китай. Дипломати на всіх рівнях працюють, щоб це стало можливим.
Мета Саміту:
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.