"Гітлер і путін – це сіамські близнюки": Данілов пояснив, чому Україна не буде вести переговорів з росією

Читать на русском

На думку Данілова, росія – одна з небагатьох країн, яка знищила величезну кількість народів, їхню мову, культуру, традиції

Читать на русском
"Гітлер і путін – це сіамські близнюки": Данілов пояснив, чому Україна не буде вести переговорів з росією
Секретар РНБО наголосив, що путін і Гітлер схожі

На думку Данілова, росія – одна з небагатьох країн, яка знищила величезну кількість народів, їхню мову, культуру, традиції

Україна та союзники у війні повинні мати спільне бачення щодо перемоги над країною-терористом. Йдеться про повернення на кордони, які були станом на 1 грудня 1991 року. Компроміси з ворогом лише створять нові проблеми.

Про це на Київському безпековому форумі заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов. Він наголосив, що світові не варто боятися ядерних погроз з боку Кремля.

"У кожного є своє бачення перемоги та до того часу, доки у нас не буде єдиного бачення перемоги в цій війні спільно з нашими партнерами, нам буде вкрай складно вирішити це питання. В цьому питанні треба ставити крапку, тому що будь-який компроміс в перемозі – це тільки відтермінування в часі наступних проблем, які можуть чекати нашу країну. Тому коли ми кажемо про перемогу – це повернення наших всіх інституцій держави на кордони, які були визнані 1 грудня, 30 років як минуло з того часу", - сказав Данілов. 

Він вважає, що до того часу ні про яку перемогу розмов бути не може. Секретар РНБО наголошує, що схиляти Україну до компромісів з тими, хто вбиває українських дітей та вчиняє звірства на землі, неподобство. Данілов також наголосив, що не варто боятись ядерних та інших погроз, адже українці заплатили високу ціну за свою свободу. Для країн НАТО, які знаходяться на кордоні з Україною, та для всієї Європи наша країна показала, що не треба боятися тих, хто вже 30 років (а останні 20 – в активній фазі) лякає світ і заявляє, що їхню позицію треба враховувати. Насправді рф має припинити існування в нинішніх кордонах.

"На сьогодні росія – одна з небагатьох країн, які мають колонії на своїй території, яка знищила величезну кількість народів, їхню мову, культуру, традиції. Вони просто варвари. І коли кажуть, що з цими варварами треба сідати за один стіл і про щось говорити, я вважаю це негідним нашого народу", – пояснив Данілов.

Він також наголосив, що Україна не має жодного стосунку до росії, яка постійно крала чиюсь історію та недостойна, щоб із нею "у світі взагалі хтось спілкувався". За його словами, вести переговори можна лише, коли росія повністю виведе війська з території України, сплатить всі компенсації та позбавиться ядерної зброї. 

"Я взагалі вважаю, що путін і гітлер – це сіамські близнюки, тільки один народився трохи пізніше. Вони схожі. Людина, яка приймає рішення про те, що треба бомбити мирне населення, знущатися з нього, вбивати дітей - і це сотні дітей, що загинули через цю війну - тільки тому, що комусь там щось захотілося в Кремлі", – наголосив Данілов.

 

Що цьому передувало 

Раніше президент України Володимир Зеленський після анексії окупованих територій України росією оголосив, що Україна не проводитиме жодних переговорів із росією, доки президентом рф є диктатор володимир путін. За його словами, саме наша держава завжди пропонувала росії домовитися про співіснування на рівних, чесних, гідних і справедливих умовах. Більше того світові лідери виступили проти перемовин України з росією на умовах кремля

Раніше ми писали, чому перемовини між Україною та росією не принесуть мир. Також розповідали, як і для чого іноземні ЗМІ підштовхують Зеленського до перемовин з рф.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.