Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Йдеться про фільм під назвою "Фюрер 2.0"
Телеканал "Дім", що працює за державні кошти, випустив фільм під назвою "Фюрер 2.0". Він розповідає біографії диктаторів Німеччини Адольфа Гітлера та РФ Володимира Путіна. От тільки даний проєкт був презентований як цикл історій незламності українців у російській окупації.
Виходить, що близько 3,8 мільйона гривень пішли на геть іншу продукцію. Про це пише "Детектор Медіа".
Зазначається, що проєкт був презентований як нібито переможець мистецького конкурсу на виробництво серіалів і фільмів сучасної тематики. Конкурс оголошувало державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України" (ДП МПІУ) у 2023 році.
"Але по факту "Fюрер 2.0,2 на виготовлення якого з держбюджету пішло трохи більш ніж 3,8 мільйона гривень, цього конкурсу не вигравав", - пишуть журналісти.
За даними пресслужби телеканалу "Дім", трисерійний документальний фільм, який вони зняли, переміг у конкурсі під робочою назвою "Тут живуть люди". В протоколі зазначалося, що це мають бути "життєствердні, емоційні історії про долі незламних українців, котрі вистояли під час російської окупації".
Однак у проєкті, який врешті продемонстрував телеканал "Дім", ніяких життєствердних історій про незламних українців немає. Натомість цей фільм просто розповідає і так всім відомі біографії Гітлера та Путіна.
"Інформатор" вже неодноразово аналізував галузь кінематографа в Україні. На відміну від умовного Голлівуду, у нас ця сфера в основному фактично живе лише завдяки державній підтримці, а витрачаються там десятки й сотні мільйонів гривень. Втім часто (хоча й не завжди) подібні проєкти провалюються в прокаті, а іноді в проєктах є ознаки корупції чи недостовірних свідчень.
Раніше ми розповідали, як державний телеканал отримав понад 30 мільйонів гривень на зйомку серіалів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.