"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Йдеться про фільм під назвою "Фюрер 2.0"
Телеканал "Дім", що працює за державні кошти, випустив фільм під назвою "Фюрер 2.0". Він розповідає біографії диктаторів Німеччини Адольфа Гітлера та РФ Володимира Путіна. От тільки даний проєкт був презентований як цикл історій незламності українців у російській окупації.
Виходить, що близько 3,8 мільйона гривень пішли на геть іншу продукцію. Про це пише "Детектор Медіа".
Зазначається, що проєкт був презентований як нібито переможець мистецького конкурсу на виробництво серіалів і фільмів сучасної тематики. Конкурс оголошувало державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України" (ДП МПІУ) у 2023 році.
"Але по факту "Fюрер 2.0,2 на виготовлення якого з держбюджету пішло трохи більш ніж 3,8 мільйона гривень, цього конкурсу не вигравав", - пишуть журналісти.
За даними пресслужби телеканалу "Дім", трисерійний документальний фільм, який вони зняли, переміг у конкурсі під робочою назвою "Тут живуть люди". В протоколі зазначалося, що це мають бути "життєствердні, емоційні історії про долі незламних українців, котрі вистояли під час російської окупації".
Однак у проєкті, який врешті продемонстрував телеканал "Дім", ніяких життєствердних історій про незламних українців немає. Натомість цей фільм просто розповідає і так всім відомі біографії Гітлера та Путіна.
"Інформатор" вже неодноразово аналізував галузь кінематографа в Україні. На відміну від умовного Голлівуду, у нас ця сфера в основному фактично живе лише завдяки державній підтримці, а витрачаються там десятки й сотні мільйонів гривень. Втім часто (хоча й не завжди) подібні проєкти провалюються в прокаті, а іноді в проєктах є ознаки корупції чи недостовірних свідчень.
Раніше ми розповідали, як державний телеканал отримав понад 30 мільйонів гривень на зйомку серіалів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.