Втрати росії до кінця червня можуть сягнути 40 тисяч військових - президент

Читать на русском

росія спробує завести на Донбас резервні сили

Читать на русском
Втрати росії до кінця червня можуть сягнути 40 тисяч військових - президент

росія спробує завести на Донбас резервні сили

Росія спробує завести на Донбас резервні сили, але вже в червні втрати рашистів можуть сягнути 40 тисяч військових. Ключова тактична мета російської армії на сході України не змінилася. 

Як повідомляє Інформатор, про це Зеленський сказав у вечірньому зверненні

Президент зазначив, що російські генерали розглядають своїх людей просто як гарматне м’ясо. 

"Російська армія пробує завести на Донбас резервні сили. Але які в них можуть бути резерви зараз? Схоже, спробують кинути в бій слабо підготовлених строковиків і тих, кого зібрали за рахунок прихованої мобілізації. російські генерали розглядають своїх людей просто як гарматне м’ясо, яке їм потрібно, щоб забезпечувати перевагу в кількості", - сказав Зеленский.

У цьому контексті президент додав, що ще в червні рф може перетнути межу в 40 тисяч своїх втрачених військових. 

"В кількості живої сили, в кількості військової техніки. І це означає лише одне: росія ще в червні може перетнути межу в 40 тисяч своїх втрачених військових. У жодній іншій війні за багато десятиліть вони стільки не втрачали", - сказав Зеленський.

Ключова тактична мета росії не змінилася – вони тиснуть у Сєвєродонецьку, де тривають жорстокі бої у напрямку на Лисичанськ, Бахмут, Слов'янськ, додав президент. 

Нагадаємо, раніше в британській розвідці повідомили, що російські окупанти прагнуть збільшити чисельність своїх військ в Україні. Така ситуація може зменшити "довгострокову здатність формувань відновлювати бойову міць".

Зазначимо, ЗСУ знищили 31 900 окупантів, 1 400 танків та 212 літаків ворога. Крім того, бої в Сєвєродонецьку продовжуються

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.