"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
У Львові до Територіального центру комплектування привезли чоловіка у костюмі жирафа
У Львові до Територіального центру комплектування (ТЦК) привезли костюмованого жирафа. На відео, яке активно поширюється в телеграм-каналах, видно, як аніматори в костюмах героїв з мультфільмів – зебри та жирафа – розважали місцевих мешканців на Площі Ринок. Одного з дуету аніматорів привезли до ТЦК.
Цікаво, що весела атмосфера не змінилася навіть тоді, коли аніматора в костюмі жирафа разом з працівниками ТЦК було відведено до будівлі, схожої на лікарню, де попередньо військовозобов'язані проходять ВЛК. На кадрах видно, як всі чоловіки в коридорі сміються, тримаючись за животи.
Не може стриматись і чоловік в костюмі, розуміючи всю курйозність ситуації. Напевно, такий персонаж з'являється на комісії рідко. Дехто не втримався і почав знімати Жирафа на ВЛК на свій телефон.
У соцмережах пишуть, що Жираф і Зебра - це саме ті персонажі, які постійно з'являються на Площі Ринок та атакують людей, щоб ті з ними фотографувалися за гроші. Подробиць щодо мобілізації Жирафа - обмаль. Українцям залишається тільки здогадуватися, чим завершилася ця історія.
Telegram oembed: https://t.me/informator_live/2487
Нагадаємо, що Україні у січні популярним був спосіб уникнення мобілізації за допомогою маски літнього чоловіка. Оголошення про продаж помітили на маркетплейсах. Про це свідчили й дописи та оголошення у мережі. Ціна за таку маску, яку називають "реалістичною", варіюється у межах 13-14 тисяч гривень.
У травні чоловіки почали маскуватися у більш оригінальний спосіб, щоб покинути Україну. Так, співробітники ДПСУ затримали 44-річного чоловіка, який взяв паспорт своєї сестри, перевдягнувся у жінку та спробував перетнути кордон. Втім, до Румунії йому потрапити не вдалося незважаючи на те, що він до останнього переконував прикордонників, що він - жінка. Однак ті не повірили.
У Вінниці навіть помітили оголошення на відділі продажу штучного волосся, мовляв "перуки чоловікам не продаємо". Пояснювалось це "розпорядженням ТЦК". Щоправда, у соцмережах припускають, що це вдалий маркетинговий трюк, щоб продати популярний в наш час товар.
За словами молодшої юристки практики військового права ЮК "Приходько та партнери" Діани Скумадчук, в Україні триває загальна мобілізація з 24 лютого 2022 року. І хоча не всі категорії населення їй підлягають, небінарних осіб мобілізувати можуть.