Кадровий голод та «полювання» на українців: у росії продовжується агонія через вторгнення в Україну

Читать на русском

Структура збройних сил рф створена ще за радянськими принципами комплектування

Читать на русском
Кадровий голод та «полювання» на українців: у росії продовжується агонія через вторгнення в Україну

Структура збройних сил рф створена ще за радянськими принципами комплектування

У російській армії багато підрозділів здійснюють лише охорону й оборону об’єктів у рф, так і за її межами. Крім того, росія має потужний контингент в Сирії та військові бази на території колишнього радянського союзу. Таким чином, якщо скласти це в єдине, то виходить 300-350 тисяч військових, які країна-агресор може задіяти у війні проти України.

В ефірі "Військового телебачення" представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький розповів, що російське військо відчуло кадровий голод одразу після вторгнення до України. Як передає Інформатор, за кількістю, частини забезпечення домінують над бойовими підрозділами.

Кадровий голод

За його словами, росія може доправити в Україну 300-350 тисяч своїх військових. У березні-квітні військо противника відчуло значні втрати. 

"росія має потужний контингент в Сирії, а також розгалужену мережу військових баз на території колишнього радянського союзу, це і Вірменія і Таджикистан, контингент в Нагірному Карабаху та Казахстані. Таким чином, якщо скласти це в єдине, то виходить 300-350 тисяч військових, які росія може відправити у війні проти України", - наголосив Скібіцький.

Кадровий голод у збройних силах рф яскраво проявився після чисельних людських втрат, яких окупанти зазнали ще з перших днів повномасштабної війни. За словами Скібіцького, у березні-квітні російське керівництво прийняло рішення використовувати у бойових діях тільки військовослужбовців, які підписали відповідні контракти зі збройними силами рф.

"Коли в окупантів суттєво збільшилася кількість загиблих і поранених військовослужбовців, у рф стало менше охочих, які хочуть укласти контракт для проходження військової служби", - сказав Скібіцький.

 

"Полювання" на українців

У москві шукають громадян рф, які негативно ставляться до війни проти України. Особливу увагу приділяють колишнім громадянам України та українцям за походженням. В місті проводиться поквартирний обхід групами людей, вдягнених в цивільне, які представляються співробітникам ФСБ. У мешканців з’ясовують, чи живуть десь поруч українці або хтось не здає їм в оренду житло. Також з’ясовують ставлення громадян до так званої "спеціальної військової операції".

Таким чином вони хочуть не допустити розповсюдження у столиці рф негативного ставлення до війни. Вони хочуть знайти людей, які можуть вплинути на формування незалежної громадської думки щодо неї. Також ця кампанія має сформувати негативний образ українців – терористів та радикалів. Згодом саме їх можуть звинуватити в терактах, організованих російськими спецслужбами на території російської федерації.

Нагадаємо, на окупованій частині Луганської області окупанти "мобілізували" 55% чоловіків. Крім того, на окупованих територіях України росіяни спілкуються з населенням по методичці.

Також Інформатор писав, що росія планує посилити оборону Криму мобілізованими «пітерцями» та «москвичами».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.