Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Ціна на розподіл газу не може перевищувати 1,79 грн за кубічний метр
У понеділок, 18 січня, Кабінет міністрів встановив граничну ціну на розподіл газу. Це сталося на тлі масових протестів по всій Україні, коли в січні тарифи на газ і електроенергію зросли.
Відповідне рішення прийняте на засіданні Кабінету міністрів, передає Інформатор .
"Буде встановлено граничну ціну тарифу на розподіл газу - він не буде більше 1,79 грн за кубічний метр", - сказав прем'єр-міністр Денис Шмигаль.
Тарифи на розподіл газу вирішили регулювати після січневого підвищення вартості цієї послуги. Деякі постачальники пропонували розподіляти газ по 3-3,5 грн за кубічний метр.
Крім того, Камін також вирішив врегулювати ціну на газ, яка тепер складе максимум 6,99 грн за кубічний метр.Ціна за газ в розмірі 6,99 гривень за кубометр враховує ПДВ та плату за транспортування по магістральних газогонах до внутрішніх точок виходу з ГТС.
З тарифами на газ сталася схожа ситуація. Тарифи в січні у деяких постачальників перевищували 10 грн за кубічний метр газу.
Інформатор також розповідав, чому українці вийшли на протести,дізнавшись січневі розцінки на газ і електроенергію.