Загалом під нові обмеження України проти РФ потрапили 55 фізичних та юридичних осіб
Президент Володимир Зеленський підписав два укази про введення персональних спеціальних економічних та інших санкцій. Обмежувальні заходи були застосовані рішенням Ради нацбезпеки і оборони. Загалом до списків потрапили 55 фізичних та юридичних осіб.
Про це повідомляє пресслужба Офісу президента. Перший указ стосується 14 російських пропагандистів, які виправдовують збройну агресію РФ та заперечують окупацію українських територій, а також отримують гроші з прибутків від вугільної промисловості на тимчасово окупованій території Донбасу. Серед них:
Другий указ стосується виробників та постачальників російського ВПК - це 19 фізосіб і 31 юридична особа. Серед них: резиденти Росії, Китаю, Ірану, зокрема керівники компанії та їхні власники. Санкції запроваджені і проти державних органів Ірану, які постачали росіянам військову продукцію. До переліку потрапили:
ФІЗИЧНІ ОСОБИ
ЮРИДИЧНІ ОСОБИ
"Україна продовжує працювати над запровадженням нових санкційних кроків, синхронізацією санкцій партнерів в українській юрисдикції і санкцій України – у юрисдикціях партнерів. Одними з ключових пріоритетів нашої країни є недопущення постачання компонентів до Росії для її ВПК, зменшення доходів від продажу нафти, боротьба з тіньовим флотом і протидія російській пропаганді", - пишуть в ОП.
Президент Володимир Зеленський анонсував нові далекобійні удари по Росії. Він узгодив разом зі главою Служби безпеки України Василем Малюком та керівником Служби зовнішньої розвідки Олегом Іващенком пріоритетні цілі для цього. І пообіцяв, що вони будуть реалізовано.
"Разом із главами Служби безпеки України та Служби зовнішньої розвідки України визначили пріоритетні цілі для наших далекобійних санкцій на найближчий час. Обов’язково все реалізуємо", - зазначив Зеленський.