“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Розслідувачі роблять висновок, що фотожурналісти провідних міжнародних агенцій можуть бути співучасниками злочинів ХАМАСу
Ізраїль звернувся до міжнародних ЗМІ, аби ті надали пояснення щодо того, чому фотографи, послугами яких вони користувалися, виявилися присутніми на місці нападу терористичного угрупування ХАМАС на Ізраїль 7 жовтня. У Тель-Авіві вважають, що вони можуть бути причетними до злочинів. ЗМІ заперечують свою провину.
Як повідомляє The Times of Israel, до таких наслідків спричинило розслідування проізраїльської наглядової групи Honest Reporting. У середу вони опублікували звіт, згідно з яким, фотографи, роботи яких використали Associated Press, Reuters, The New York Times і CNN, ймовірно, співпрацювали з терористами й могли заздалегідь знати про напад, але не попередили про це Ізраїль.
«Журналісти, як виявилося, знали про різанину і все одно вирішили залишитися бездіяльними спостерігачами, поки діти були вбиті. Вони нічим не відрізняються від терористів і до них слід ставитися як до таких», — написав у соцмережі Х міністр Бенні Ганц.
Journalists found to have known about the massacre, and still chose to stand as idle bystanders while children were slaughtered - are no different than terrorists and should be treated as such.
— בני גנץ - Benny Gantz (@gantzbe) November 9, 2023
AP і Reuters заперечують, що володіли якоюсь інформацією про напад. CNN заявила, що, не має підстав сумніватися в професійній доброчесності свого фотографа, але, про всяк випадок, розірвала зв’язки з ним.
7 жовтня ХАМАС зібрав понад 3000 терористів, які прорвали кордон Сектора Гази, захопили населені пункти та вбили приблизно 1400 людей, в основному цивільних. Щонайменше 240 людей, часто жінок та дітей, забрали в заручники.
У день, коли було здійснено напад палестинських терористів на ізраїльтян, з’явилася маса фото та відео, на якому зафіксовано злочини. Характер зображень та місце зйомки вказують на те, що люди, які їх зробили, не могли бути чужими для ХАМАСу. Таким чином, висока ймовірність того, що провідні світові ЗМІ, де-факто, профінансували тероризм.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатись на канал у Viber можна тут.