Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У закладі освіти та на прилеглих територіях перебували близько 20 тисяч людей. Інтенсивність ударів по Газі за останній тиждень значно зросла
Ізраїль вночі завдав авіаудару по школі у центральній частині Гази. ЦАХАЛ стверджує, що там був розташований обʼєкт ХАМАС. Водночас влада Гази каже про десятки загиблих та поранених внаслідок атаки.
За словами палестинських посадовців, школою керує агентство ООН у справах палестинських біженців (UNRWA). Уряд Гази повідомив, що там перебували переміщені особи з табору біженців Нусейрат. Про це у четвер, 6 червня, пише CNN.
Так, представник Міністерства охорони здоров'я Гази повідомив, що внаслідок удару ізраїльськох авіації загинули 45 осіб. У розташованій поруч лікарні "Мучеників Аль-Акса" кажуть, що кількість жертв може зрости. Ізраїльські військові підтвердили, що завдали авіаудару, додавши, що цілили в обʼєкт ХАМАС, який нібито діяв всередині навчального закладу. Журналісти CNN перевірити цю заяву не змогли
За словами кореспондента каналу, який перебуває в тому районі, в школу влучили щонайменше три ракети. За його даними, у школі, на подвір'ї та прилеглих територіях перебувало близько 20 тисяч переміщених осіб. Палестинці в центральній частині Гази повідомляють, що інтенсивність і частота ізраїльських ударів протягом останнього тижня нагадують початок війни. Як виявив аналіз CNN, був здійснений зі зброї, виготовленої в США - йдеться про високоточну крилату ракету GBU-39 з дальністю польоту до 110 км.
Президент США Джозеф Байден 31 травня публічно презентував головні деталі "дорожньої карти", яку запропонував Ізраїль для припинення вогню у Секторі Газа. План складається з трьох етапів. За словами Байдена, реалізація цього плану - шанс на мир у регіоні. Зокрема, він передбачає вивід ЦАХАЛ з Гази та видачу частини заручників Єрусалиму з боку ХАМАС.
До цього, 26 травня Ізраїль завдав удару по табору біженців у місті Рафах на півдні Гази. Загинули щонайменше 45 цивільних, ще понад 200 дістали поранення. Серед них - багато жінок та дітей. Премʼєр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу назвав цю атаку "трагічною помилкою".
Президент Володимир Зеленський минулого тижня заявив, що Україна визнає державність і Ізраїля, і Палестини. За його словами Київ готовий "зробити все", аби ця війна зупинилася. Водночас Україна не підтримує відносини з Газою, відколи там у 2005 році прийшов до влади ХАМАС.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.