"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Можливо, росія тепер залишиться без частини поставок
23-го жовтня Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини (SOHR) повідомив про вибух в районі військово аеропорту в Сирії. Він стався в результаті спрямованої атаки з боку Ізраїля. Відомо, що аеропорт використовувався для виготовлення іранських дронів-камікадзе.
За даними SOHR, удар Ізраїль наніс 21 жовтня. Вибух прийшовся на військовий аеропорт Дімас у західній частині провінції Дамаск, що в Сирії. Зазначається, що обстрілом також пошкодили злітно-посадкову смугу.
Удар нанесли за допомогою ракет. Повідомляється про знищення цеху з виготовлення іранських дронів-камікадзе. Припускається, що їх могли готувати до відправки в рф, аби використати на війні проти України. Про це заявляв ізраїльський журналіст Макс Лур’є. Окремо він додава, що за тиждень до цього Ізраїль знищив іншу велику партію дронів, що мала піти до рашистів.
Згаданий військовий аеропорт, за даними відомства, останнім часом знаходився під контролем іранців та бойовиків, яких країна підтримувала. Серед них помічали і членів «Хезболли». У січні 2022-го року туди прибули партії зброї, боєприпасів та додаткових компонентів для збору дронів. Окремо зазначається, що «Хезболла» проводила навколо аепорту бурові роботи, аби зберігати зброю, що постачав Іран. Джерела SOHR також заявляють, що на території аеропорту знаходилися і члені іранського елітного підрозділу KCIP.
Іранські дрони-камікадзе Shahed-136 також відомі, як «баражуючі боєприпаси». Вони направляються на задану ціль, і підриваються там разом із вибухівкою, яку переносять. Конструкція та можливості дрону максимально прості, аби його виробництво було максимально дешевим, оскільки дрон – одноразовий.
Дальність польоту такого дрона складає до 2,5 тисяч кілометрів, а швидкість – до 185 км/год. Важить ця «пташка» 200 кілограм, а запускається зі спеціальної платформи. Головна частина може переносити до 50 кілограмів вибухівки. Він має показовий простий двоциліндровий бензиновий двигун. Його роботу можна почути за кілометри, і звук нагадує шум від мопеда чи бензопили.
Нагадаємо, що в Іркутську на житловий будинок впав винищувач.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.