Отримання обов'язкової візи за проєктом ETA-IL відклали до 1 січня 2025 року
В Ізраїлі вирішили відтермінувати запровадження обов'язкових електронних віз на перебування у країні для українців з 1 серпня 2024 року. Громадянам перенесли терміни отримання цього документу на в'їзд до Ізраїлю на п'ять місяців - до 1 січня 2025 року. Посольство України просить врахувати ці зміни при плануванні подорожей.
Про те, що наявність обов'язкової електронної візи для громадян України переноситься з 1 серпня 2024 року на 1 січня 2025 року, повідомили у посольстві України в Ізраїлі. Зазначається, що впровадження електронних віз для українців було передбачене пілотним проєктом ETA-IL, що передбачав наявність електронної візи. Утім, його запуск, за підсумками роботи Посольства України в Ізраїлі та представників Управління народонаселення та імміграції Держави Ізраїль, переноситься.
Проєктом ETA-IL (електронна віза) пропонувалось, що з 1 серпня усі громадяни України мали отримати спеціальний дозвіл на перебування в Ізраїлі. Йдеться і про тих, хто приїхав у країну з туристичною метою, і про тих, хто прибув у справах. Електронна віза мала регулювати легальне перебування в Ізраїлі протягом 90 днів. Станом на зараз це правило перенесли. Тепер отримати такий документ слід з 1 січня 2025 року.
У Посольстві України в Ізраїлі звернулись до громадян з проханням врахувати ці зміни під час планування своїх подорожей. Також там додали, що перебування у країні з 1 січня 2025 року можна легалізувати через платформу - https://israel-entry.piba.gov.il/.
Українцям, які переїхали до Ізраїлю, рятуючись від війни, офіційно дозволили перебувати у країні до кінця 2024 року. Таке рішення напередодні прийняв уряд Ізраїлю. Посольство України подякувало за турботу Ізраїлю про українських громадян, беручи до уваги важкі часи у самому Ізраїлі.
Раніше Айєлет Шакед, міністр внутрішніх справ Ізраїлю, повідомила, що біженцям з України офіційно дозволять працевлаштовуватись в Ізраїлі на роботу. За її словами, громадяни України таким чином зможуть легально працювати у цій країні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.