Головна
Світ
07:57, 22 Червня
Информатор UA

Интро

Італія допоможе Україні порахувати збитки довкіллю від російської агресії, а також сприятиме у підготовці відповідного документа, який знадобиться при отриманні репарацій від росії. Про це сказав міністр з питань екологічного переходу Італії Роберто Чінголані під час онлайн-зустрічі з міністром захисту довкілля та природних ресурсів УкраїниРусланом Стрільцем, передає Інформатор. Італія виступає проти російського вторгнення на територію України і тих злочинів, які чинять російські війська. Попри те, що екологічна шкода наразі і не пріоритетне питання, однак прийде час, коли Україна зможе предявити росії рахунок за шкоду для довкілля. Ми готові підтримати Україну у підготовці такого документа про екологічну шкоду, який знадобиться при отриманні репарацій від росії, - заявив Чінголані. Міністри домовилися об'єднати свої зусилля у документуванні злочинів рф проти українського довкілля, створити відповідну українсько-італійську робочу групу з аналізу шкоди для довкілля від російських військ, а також обмінятись технологіями у сфері моніторингу довкілля. Нагадаємо,Україна вводить європейський підхід до поводження з відходами. Крім того,Чернігівській областіокупанти знищили 400 гектарів лісу, збитки складають більше 3 мільярдів гривень. Такожекологічні проблеми, спричинені війною, турбують Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Італія допоможе Україні порахувати збитки довкіллю від російської агресії

Читать на русском
Італія допоможе Україні порахувати збитки довкіллю від російської агресії

Італійські фахівці допоможуть Україні своїми знаннями та досвідом

Італія допоможе Україні порахувати збитки довкіллю від російської агресії, а також сприятиме у підготовці відповідного документа, який знадобиться при отриманні репарацій від росії.

Про це сказав міністр з питань екологічного переходу Італії Роберто Чінголані під час онлайн-зустрічі з міністром захисту довкілля та природних ресурсів України Русланом Стрільцем, передає Інформатор

«Італія виступає проти російського вторгнення на територію України і тих злочинів, які чинять російські війська. Попри те, що екологічна шкода наразі і не пріоритетне питання, однак прийде час, коли Україна зможе пред’явити росії рахунок за шкоду для довкілля. Ми готові підтримати Україну у підготовці такого документа про екологічну шкоду, який знадобиться при отриманні репарацій від росії», - заявив Чінголані.

Міністри домовилися об'єднати свої зусилля у документуванні злочинів рф проти українського довкілля, створити відповідну українсько-італійську робочу групу з аналізу шкоди для довкілля від російських військ, а також обмінятись технологіями у сфері моніторингу довкілля.

Нагадаємо, Україна вводить європейський підхід до поводження з відходами. Крім того, у Чернігівській області окупанти знищили 400 гектарів лісу, збитки складають більше 3 мільярдів гривень.

Також Інформатор писав, які екологічні проблеми, спричинені війною, турбують українців. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.