Іспанія поступилась Швейцарії: результати матчів Ліги націй

У п’яти групах команди зіграли дев’ять поєдинків

У Лізі націй завершились матчі п’ятого туру. Збірна Шотландії здобула вольову перемогу над Ірландією і очолила групу В1. У групі А2 збірна Швейцарії у гостях переграла Іспанію.

У суботу, 24 вересня, на європейських футбольних полях пройшли матчі розіграшу Ліги націй сезону 2022/23. Поєдинки відбулись у Лігах А, В та С.

Група A2

Збірна Португалії приїхала у гості до збірної Чехії. На 33-й хвилині Далот замкнув передачу Леао і вивів вперед збірну Португалії. На другій компенсованій хвилині Бруну відправив у ворота збірної Чехії другий м’яч. На 5-й доданій до першого тайму хвилині Роналду привіз пенальті у ворота Португалії, зігравши рукою. Одинадцятиметровий взявся виконувати Шик і пробив над воротами. На 52-й хвилині Далот ударом здалеку у лівий кут зробив рахунок 0:3. Португальці не зупинились і на 82-й хвилині Діогу Жота вчетверте засмутив збірну Чехії.

Чехія - Португалія

Лідер групи збірна Іспанії грала проти аутсайдера, збірної Швейцарії. У Іспанії була велика перевага за часом володіння м’ячем, а ось ударів у площину воріт не було. Швейцарці ж скористались своїм шансом і на 21-й хвилині відкрили рахунок. Аканджі ударом головою замкнув подачу з кута поля. Іспанці агресивно почали другий тайм. На 55-й хвилині Жорді Альба потужним ударом під поперечину зрівняв рахунок. Проте вже через чотири хвилини Емболо повернув лідерство збірній Швейцарії.

Результат матчів групи А2:

• Чехія — Португалія 0:4 (Далот, 33, 52, Бруну, 45+2, Діогу Жота, 82);
  • Іспанія — Швейцарія 1:2 (Альба, 55 - Аканджі, 21, Емболо, 59).

Група А2
Група А2

Група В1

Збірна Вірменії у Єревані приймала збірну України. Українці не оставили жодних шансів супернику, здобувши перемогу з розгромним рахунком. З подробицями матчу можна ознайомитись тут.

В іншому поєдинку групи В1 зійшлися збірні Шотландії та Ірландії. Шотландці прагнули помститися ірландцям за поразку у першому колі з рахунком 0:3. Ірландці відкрили рахунок на 18-й хвилині. Після подачі кутового м’яч деякий час подорожував по штрафному майданчику, поки Іган не відправив його у лівий кут воріт збірної Шотландії.

Шотландія - Ірландія

Шотландці відігрались на 50-й хвилині. Хендрі ударом головою замкнув навіс Крісті з лівого флангу. На 80-й хвилині арбітр призначив одинадцятиметровий у ворота збірної Ірландії за гру рукою. Крісті реалізував пенальті, пробивши по центру воріт, в той час як голкіпер стрибнув у лівий кут.

Результат матчів групи В1:

• Вірменія — Україна 0:5 (Тимчик, 22, Зубков, 57, Довбик, 69, 84, Ігнатенко, 81);
  • Шотландія — Ірландія 2:1 (Хендрі, 50, Крісті, 82 (з пенальті) - Іган, 18).
Група В1
Група В1

Група В2

• Ізраїль — Албанія 2:1 (Вайссман, 46, Барібо, 90+2 – Узуні, 88).
Група В2
Група В2

Група В4

• Словенія — Норвегія 2:1 (Шпорар, 69, Шешко, 81 – Холанд, 47);
  • Сербія — Швеція 4:1 (Мітрович, 18, 45+1, 50, Лукич, 70 – Клаессон, 15).

Ліга Націй УЄФА

Міжнародний футбольний турнір проводиться серед європейських футбольних збірних раз на два роки. Команди розділені на чотири Ліги. Найсильніші європейські збірні виступають у Лізі А, найслабші – у Лізі D. Переможці груп з Ліги А виходять до фінального турніру, де і визначають переможця. В попередніх розіграшах Ліги націй перемагали збірні Португалії (2018-19) та Франції (2020-21).

Матчі шостого туру Ліги націй розпочнуться 25 вересня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор розповідав про перебіг матчу плей-оф відбору до молодіжного Євро-2023 між збірними Словаччини та України. Також ми повідомляли про результати матчів Ліги націй УЄФА.