Молодіжна збірна України U-21 у результативному матчі поступилась Словаччині

Зустріч пройшла у Жиліні

У фінальній стадії молодіжного чемпіонату Європи з футболу залишилось чотири вільних місця. За одне з них збірна України U-21 веде боротьбу з молодіжною збірною Словаччини. Перший стиковий поєдинок українці зіграли у гостях.

У п’ятницю, 23 вересня, відбувся перший матч плей-оф відбіркового турніру до молодіжного чемпіонату Європи з футболу. Збірна Словаччини U-21 у Жиліні на стадіоні «Под Дубньом» приймала молодіжну збірну України.

Склади команд

Словаччина U-21: Белко, Месік, Оберт, Немчик, Датко, Кадак, Покорни, Лаврінчик, Суслов, Стрелец, Капралік.

Запасні: Лудга, Суля, Небила, Мислович, Галчик, Труса, Бакаля, Гольян, Войтко.

Україна U-21: Трубін, Вівчаренко, Батагов, Сирота, Сич, Михайленко, Криськів, Бондаренко, Судаков, Ванат, В'юнник.

Запасні: Фесюн, Таловєров, Драмбаєв, Желізко, Бражко, Очеретько, Назаренко, Кухаревич, Сікан.

Перебіг матчу

Першими небезпечний момент створили господарі. На 4-й хвилині Суслов з лівого краю штрафного майданчика пробив у ближній кут. Трубін у стрибку перевів  м’яч на кутовий. На 9-й хвилині Батагов порушив правила у своєму штрафному майданчику, і арбітр призначив пенальті. Перший удар Суслова Трубін відбив, але словацький футболіст добив м’яч у ворота збірної України.

Українці швидко оговтались від голу, провели кілька атак і на 17-й хвилині зрівняли рахунок. Воротар збірної Словаччини парирував удар Судакова зі штрафного, а от завадити В'юннику зіграти на добиванні ніхто із суперників не зміг. Збірна України продовжувала володіти ініціативою. На 26-й хвилині Белко врятував свою команду, відбивши удар Криськіва. Словаччина також в обороні не відсиджувалась. На 38-й хвилині Вівчаренко прийняв на себе потужний удар Капраліка. Через 8 хвилин Трубін з лівого нижнього кута потягнув постріл Суслова.

Словаччина - Україна

Через кілька секунд після поновлення гри Словаччина вийшла вперед. Стрелец в силовій боротьбі пройшов Сироту, потім обіграв  ще одного захисника і влучно пробив у правий кут. Україна відігралась через три хвилини. Бондаренко пристрілив зліва, а Криськів із меж воротарського майданчика переправив м’яч у вже порожні ворота. На 53-й хвилині знову відзначилась збірна Словаччини. Стрелец обіграв Батагова, увірвався до штрафного майданчику і пробив тепер вже у лівий нижній кут.

Збірна України почала застосовувати високий пресинг. На полі стало більше силової боротьбі і, як наслідок, порушень правил. На 81-й хвилині Сікан завершував простріл Очеретька, але у боротьбі з захисником збірної Словаччини не влучив у ворота. Останні хвилини збірна України провела в атаці, але зрівняти рахунок не змогла.

• Словаччина U-21 — Україна U-21 3:2 (Суслов, 10, (з пенальті), Стрелец, 46, 53 - В'юнник (17), Криськів, 49).

Матч у відповідь відбудеться 27 вересня в польському місті Бельсько-Бяла . Інформатор стежитиме за перебігом поєдинку і розповість вам про результат протистояння.

Фінальний турнір

Чемпіонат Європи U-21 пройде у червні/липні 2023 року у Румунії та Грузії. У фінальній частині чемпіонату Європи візьмуть участь 16 команд. 12 збірних - Румунія, Грузія, Бельгія, Англія, Франція, Німеччина, Португалія, Нідерланди, Іспанія, Норвегія, Італія, Швейцарія - вже відомі. До них приєднаються чотири переможці раунду плей-оф.

Раніше Інформатор розповідав про результати матчів Ліги націй УЄФА. Також ми повідомляли про перехід у київське «Динамо» нідерландського півзахисника.