Ліга націй УЄФА: збірна України поступилась Шотландії

Зустріч команд пройшла у Глазго

У групі В1 Ліги націй відбувся пропущений матч першого туру. У Глазго збірна Шотландії приймала збірну України. Українці підійшли до поєдинку у статусі лідера групи.

У середу, 21 вересня, у Глазго відбувся матч групи В1 Ліги націй УЄФА. На стадіоні «Хемпден Парк» збірна Шотландії приймала збірну України.

Шотландія: Гордон, Тірні, Маккена, Хендрі, Мактоміней, Паттерсон, Крісті, Макгрегор, Макгінн, Армстронг, Адамс.

Запасні: Келлі, Маккрорі, Тейлор, Портеус, Дайкс, Гілмор, Ролстон, Фрейзер, Джек, Хікі, Маклін.

Україна: Трубін, Михайличенко, Матвієнко, Бондар, Караваєв, Степаненко, Мудрик, Маліновський, Піхальонок, Ярмоленко, Довбик.

Запасні: Лунін, Різник, Кривцов, Сидорчук, Яремчук, Качараба, Ігнатенко, Циганков, Миколенко, Тимчик, Зубков.

Перебіг матчу

На стартових хвилинах суперники провели обмін атаками. А перший небезпечний удар завдали господарі поля. На 11-й хвилині Адамс втік по лівому флангу, увійшов до штрафного майданчику і пробив. Трубін обрав правильну позицію і забрав м’яч у руки. На 20-й хвилині Крісті відгукнувся на подачу з правого флангу і головою пробив вище воріт. Через дві хвилини голкіпер збірної України відбив удар Армстронга з лінії штрафного майданчика.

Паттерсон отримав пошкодження і на  26-й хвилині поступився місцем на полі Хікі. Паттерсона ж бригада медиків винесла на ношах. Через 5 хвилин шотландці з порушенням правил зупинили прохід Мудрика. Маліновський зі штрафного пробив на силу і влучив у стінку з гравців збірної Шотландії. Заключні хвилини першого тайму активніше провели шотландці. Збірна України відійшла на свою половину поля і зосередилась на захисті воріт. Бондар, перериваючи ривок Адамса, врізався у шотландського футболіста. Українець отримав жовту картку, а Адамсу знадобилась допомого лікарів.

Шотландія - Україна

У перерві Олександр Петраков провів одну заміну. На другий тайм у складі збірної України замість Степаненка вийшов Сидорчук. На 52-й хвилині голкіпер шотландської збірної пішов на перехоплення, вибіг за межі штрафного майданчика та  м’ячем влучив у партнера. Мудрик підібрав відскок і відразу пробив по порожнім воротам, але не влучив. Трубін на 58-й хвилині забрав м’яч після ще одного удару Армстронга. У наступній атаці збірної Шотландії невгамовний Армстронг побив над поперечиною.

Шотландія продовжувала тиснути. Протягом однієї атаки Адамс спочатку пробив у поперечину, а через декілька секунд удар шотландця Трубін відбив ногами. Шотландія забила на 70-й хвилині. Макгінн виборов м’яч  у силовому протистоянні з Бондарем і пробив у правий нижній кут воріт збірної України.

Підтримка трибун стимулювала збірну Шотландії продовжувати атаки. На 78-й хвилині Трубін перевів на кутовий удар Тірні. А після подачі з кута поля Дайкс ударом головою зробив рахунок 2:0.  На цьому неприємності для української команди не скінчились. На 87-й хвилині Дайкс знову виграв верхову боротьбу і спрямував м’яч у правий кут.

• Шотландія — Україна 3:0 (Макгінн, 70, Дайкс, 80, 87).

Завдяки перемозі збірна Шотландії потіснила збірну України з першого місця. Україна ж намагатиметься 27 вересня у Кракові взяти реванш у збірної Шотландії.

Група В1
Група В1

Матчі Ліги націй продовжаться 22 вересня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор розповідав про результати жеребкування матчів плей-оф Кубка Девіса. Також ми повідомляли про перемогу «Будівельника» у матчі кваліфікації баскетбольної Ліги чемпіонів.