"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Якщо Тегеран захоче мати ядерну зброю, то зробить її дуже швидко, але США цього не допустять
Іран здатен виготовити матеріал для ядерної зброї менш ніж за два тижні. А повноцінну атомну бомбу зробить за кілька місяців, якщо матиме таке бажання. Але США завадать цим спробам.
Про це заявив генерал Марк Міллі під час виступу в Палаті представників, пише Wall Street Journal.
"Іран може зробити матеріал для ядерної зброї менш ніж за два тижні, і потрібно ще кілька місяців, щоб зробити реальну ядерну зброю", - цитує видання очільника Об'єднаного комітету начальників штабів США.
Міллі наголосив, що Іран не повинен навіть думати у цьому напрямку, бо в Пентагоні розробили кілька варіантів дій у такій ситуації. І кожен з них не є оптимістичним для Тегерану.
На початку березня інший представник Пентагону, Колін Каль, говорив, що виготовлення розщеплювачів, потрібних для ядерної бомби, Ірану потрібно усього 12 днів. Це підтверджує слова Міллі про терміни головного матеріалу для ядерної бомби. У Пентагоні наголошують, що допоки діяла ядерна угода США з Іраном 2015 року, на це потрібно було приблизно рік. Але ядерний прогрес Ірану, відколи США вийшли з договору, став стрімким.
Нагадаємо, відповідно до Іранської ядерної годи 2015 року, ця країна призупинила свою ядерну програму в обмін на зняття економічних санкцій. На Іран наклали певні обмеження щодо збагачення урану та змусили проходити постійний моніторинг з боку МАГАТЕ. Ці перевірки час від часу виявляли порушення, але достовірних свідчень про те, що Іран може мати збагачений уран для такої зброї не було.
Як повідомляв Інформатор, росія інвестувала в Іран мільярди доларів. У свою чергу Тегеран не припиняє постачати країні-агресору зброю для війни в Україні.
Ми також писали про те, що Пекін, Тегеран та москва демонструють тісну військову співпрацю. Днями вони провели військово-морські навчання.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.