Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Тегеран заявив про намір зробити неможливим дії флоту США та союзників у Середземному морі
У суботу, 23 грудня, уряд Ісламської республіки Іран проголосив про намір «закрити» Середземне море, якщо США та Ізраїль продовжать здійснювати «злочини» в Газі. Іран не розкриває механізм виконання своїх погроз. Заява, у купі з агресивними діями Тегерану в Індійському океані, є ще однієї ознакою потенційного розгортання конфлікту на Близькому сході.
Як повідомляє Reuters, про це заявив генерал Корпусу вартових Ісламської революції Мохаммад Реза Накді. Він також звинуватив ізраїльську армію та США в скоєнні воєнних злочинів у Секторі Гази.
«Вчора Перська затока та Ормузька протока стали для них кошмаром, а сьогодні вони опинилися в пастці… у Червоному морі. Невдовзі вони чекатимуть закриття Середземного моря, (Гібралтарської протоки) та інших водних шляхів», — прокоментував Накді, напади хуситів на військові кораблі США та цивільні судна.
Механізм втілення таких погроз в життя незрозумілий. Іран не має прямого виходу до Середземного моря чи значного військово-морського флоту за межами Перської затоки. Єдиними угрупованнями, які підтримує Іран на березі в Середземного моря, є ліванська «Хезболла» та пов’язані з нею ополчення в Сирії, але це потойбіч від Гібралтару.
Раніше з’являлася інформація про те, що це іранське проксі володіє російськими протикорабельними комплексами «Яхонт», які потенційно можуть загрожувати американським авіаносним групам, але їхній радіус дії обмежений східним узбережжям Середземного моря. Відстань від Лівану до Гібралтару в десять разів перевищує можливості цього озброєння.
У п’ятницю, 22 грудня, Пентагон розсекретив розвідувальні дані про те, що Іран причетний до нападів хуситів на торгові та військові судна в Червоному морі. Тегеран це заперечив. Проте в суботу, 23 грудня, безпілотник, запущений з Ірану, вдарив по танкеру в Індійському океані, що свідчить про більше залучення іранської влади у війну на Близькому Сході.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.