“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Країна фактично запрошує його до себе
Індія розраховує побачити російського диктатора путіна особисто в своїй країні на саміті G20 у грудні. Відповідну заяву зробили в МЗС країни. Цього року саміт має пройти в Нью-Делі в Індії, тож країна фактично запрошує воєнного злочинця на свою територію.
Відповідну заяву МЗС Індії зробили незадовго після завершення зустрічі міністрів фінансів та керівників центробанків “Групи двадцяти” (G20) в Індії. Таким чином, Індія прямо підтвердила, що не проти приїзду російського диктатора до своєї країни. Більше того, вона сама закликає його здійснити цей візит.
Цікаво, що така заява була зроблена на тлі скасування поїздки путіна на саміт БРІКС до Південно-Африканської республіки (ПАР). Туди замість диктатора поїде його посіпака - голова російської МЗС Сергій Лавров. При цьому тривалий час вони ніяк не могли визначитися, чи варто путіну їхати туди. У США вважають, що остаточне рішення відмовитися від особистого візиту вказує на трату путіним міжнародного авторитету навіть серед “дружніх” держав.
Таким чином, Індія продемонструвала свою “більшу прихильність”, ніж ПАР. Варто також додати, що Південно-Африканська республіка є однією з країн, яка ратифікувала Римський статут, який надав повноваження Міжнародному кримінальному суду. Через це ПАР має виконувати й ордер на арешт путіна, який видав той суд. Водночас, Індія таких зобов’язань не має, тож це “розв’язує їй руки” для подібних запрошень.
Однією з причин, чому Індія радо запрошує до себе путіна, може також бути загальне ставлення жителів країни до агресора. Нещодавно відповідне дослідження в 24 країнах світу провели в Pew Research Center шляхом опитування. Виявилося, і Індії найвищий відсоток “позитивного” ставлення до росії – 57%. Ще 13% відносяться до неї нейтрально. Тільки 18% населення при цьому вважає країну-терориста “небажаною”.
Для G20 дії росії вже встигли створити проблеми. Зустріч міністрів фінансів та керівників центробанків країн “Групи двадцяти”, яка пройшла 16-17 липня, закінчилася без спільного комюніке. Усе через розбіжності ставлення до війни в Україні, яку влаштувала росія. Зустріч також проходила в Індії.
Нагадаємо, що Індія та Франція анонсували свій мирний план для врегулювання війни в Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.