Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Кремль запропонував Індії привабливі умови щодо закупівлі нафти
Глава МЗС України Дмитро Кулеба дорікнув Індії через різке збільшення закупівлі російської нафти. Він зазначив, що росія запропонувала Індії дуже привабливі умови щодо закупівлі нафти.
Про це Кулеба сказав в інтерв'ю NDTV, передає Інформатор.
"Чому Індія значно збільшила закупівлю російської нафти? Тому що росія пропонувала дуже привабливі умови, дешеві ціни, хороші контракти. Чому росія пропонує низькі ціни на свою нафту? Через війну, яку вона розв'язала в Україні. А проблема – це постачання нафти на європейські ринки", - заявив міністр.
Він додав, що Україна однаково критично ставиться до будь-якої країни світу, чи то в Європі, чи в Азії, чи будь-де ще, яка купує російську нафту у великих кількостях, тому що гроші від цього росія використовує для фінансування війни та вбивства українців.
"Якщо ви інтегруєте цей елемент у своє мислення, то, звісно, ваша зовнішня політика має бути скоригована відповідно до розширення підтримки Україні. Якщо ви отримуєте користь через наші страждання, було б добре, якби нам була адресована ваша допомога", - сказав він.
Росія є одним із найбільших виробників сирої нафти та забезпечує понад третину імпорту в Європу. У понеділок, 5 грудня, набуло чинності обмеження ціни на російську морську нафту, узгоджене Європейським Союзом, країнами Великої сімки та Австралією. Запровадження ціни на рівні 60 доларів за барель спрямоване на обмеження доходів Москви та обмеження її здатності фінансувати війну проти України.
Цю угоду розкритикувала Україна, яка заявила, що обмеження все ще вище поточної ринкової ціни на російську нафту і не завдасть значної шкоди москві.
Кремль заявив, що не буде дотримуватися обмеження, навіть якщо це означатиме, що доведеться скоротити виробництво. А найбільші покупці нафти в росії – Китай та Індія – не взяли зобов’язань щодо нафтової стелі. Обмеження набуло чинності в понеділок, 5 грудня, через день після того, як ОПЕК+ погодилася дотримуватися цільових показників видобутку нафти.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.