Ілон Маск може піти з посади голови Twitter: користувачі вирішили, чи має він залишитися на посаді

Читать на русском

Чекаємо на офіційну реакцію самого Маска

Читать на русском
Ілон Маск може піти з посади голови Twitter: користувачі вирішили, чи має він залишитися на посаді
Ілон Маск може піти з посади голови Twitter: користувачі вирішили, чи має він залишитися на посаді

Чекаємо на офіційну реакцію самого Маска

18-го грудня мільярдер та теперішній голова Twitter Ілон Маск запустив у соціальній мережі голосування. У ньому він запропонував користувачам самим вирішити, чи варто йому піти з названого посту. Голосування підбігло кінця, і більшість тих, хто взяв у ньому участь, підтримали звільнення бізнесмена. 

Голосування він оприлюднив на своїй офіційній сторінці. Так, у ньому взяли участь 17 502 391 людина. 57,5% з них впевнені, що Маску потрібно полишити посаду. Варто зазначити, що мільярдер обіцяв зробити саме так, як вирішить більшість. Залишається тепер тільки дочекатися його офіційної реакції.

Його рішення запустити таке голосування виглядає доволі несподіваним, проте дивного тут нічого немає. Раніше він неоднократно заявляв, що буде займатися компанією, поки згодом не знайде для неї директора. Проте, у коментарях під голосуванням у відповідь на питання одного з користувачів він зазначив, що зараз кандидата на цей пост в нього немає. 

У соцмережах деякі користувачі припускають, що його голосування може мати й іншу мету. У випадку, якби його вирішили залишити, все очевидно – він продовжив би роботи з активних змін у соцмережі. Проте, його вирішили звільнити, і в такому випадку він може не просто піти, а запустити процес «виходу» із актива. Якщо коротко, в підсумку це може привести до закриття компанії та, відповідно, соцмережі. Проте, це лише найнегативніший сценарій, і навряд-чи йому дадуть так просто ліквідувати ресурс, що став найбільш використовуваним серед високопосадовців та медійних осіб усього світу. 

У будь-якому випадку, Ілон Маск ще зробить свою заяву з приводу цього голосування. Залишається тільки дочекатися його публікацій чи виступів. Хоча, незадовго до кінця голосування він уже заявив, що користувачам «варто бути обережними з бажаннями, бо вони можуть збуватися». Тож можливо, відкидати варіант з ліквідацією соцмережі не варто. 

Що цьому передувало

Після того, як Ілон Маск придбав Twitter, у компанії почалися масштабні зміни, як і в соцмережі. Перш за все, Маск звільнив частину керівництва, а також значно скоротив штат. Іншим працівникам він запропонував «хардкорний» режим роботи. Мова йде про збільшення робочих годин, навантаження та обов’язків. 

Крім цього, з компанії звільнили частину команди, що займалася інфраструктурою. Водночас, у самій соцмережі почалися масштабні зняття блокувань з акаунтів. Серед іншого, обмеження зняли з заблокованих акаунтів американських журналістів, а також з чималої кількості інших користувачів. 

Нагадаємо, що музикант Сашко Положинський, слідом за Ігорем Кондратюком та Андрієм Данилком, розкритикував фінал Нацвідбору на Євробачення.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.   

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.