"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Це потрібно для того, аби ефективніше протистояти авіації рф
Ті F-16, які нам вже незабаром передадуть партнери, не будуть одразу стовідсотково готовими до бою. Їх потрібно буде додатково модернізувати. Адже російські літаки є доволі технологічними, тож техніка Повітряних сил має не уступати їм за параметрами.
Таку заяву зробив спікер Повітряних сил Юрій Ігнат. Своїми думками військовий поділився в етері телемарафону.
За словами Ігната, наразі росія досі не використовує проти України всю кількість літаків, які вона має. При цьому навіть ті, що вже на фронті, є більш технологічно розвинутими, ніж українські "пташки".
Вже скоро партнери передадуть нам американські винищувачі F-16. Однак і вони не стануть панацеєю: ці машини доведеться трохи "доробити".
"Треба ці літаки буде модернізовувати, тому що ми протистоїмо серйозній "машині". Російська авіація - це близько 1,5 тисячі бойових літаків, які є в складі (армії - ред.) рф... Таким чином вони мають технологічні літаки Су-35, Су-34. Потрібно, щоб F-16 не уступав по параметрах", - зазначив Ігнат.
Нагадаємо, що станом на зараз вже досягнуті домовленості щодо передачі Україні літаків F-16. Вони посилять бойову авіацію ЗСУ та стануть в нагоді силам ППО.
Наразі українські льотчики проходять вишкіл в західних країнах. Зокрема, пілоти тренуються в Румунії, Нідерландах, США та інших країнах. Планує навчати українських бійців також і Болгарія.
Відомо, що нам обіцяно кілька десятків таких машин. Це приблизно дві-три ескадрильї - в залежності від того, за якою системою рахувати. Однак армія потребує набагато більше подібної техніки, над чим в уряді активно працюють.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.