“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Уряд країни оголосив триденну жалобу
Ісламістські бойовики у Малі, що знаходиться у північно-західній Африці, влаштували одночасно два теракти. Внаслідок цього загинуло 49 цивільних людей, а також 15 військових. Уряд оголосив триденну жалобу.
Про це йдеться у матеріалі BBC.
Зазначається, що бойовики ІДІЛ близько 11:00 напали на човен, який прямував річкою Нігер з міста Гао до Мопті. По ньому вдарили щонайменше трьома ракетами. Після зупинки судна армія вирушила на евакуацію виживших, де почали працювати слідчі.
Крім того, ісламісти атакували армійський табір у кільці Бурем, що знаходиться у регіоні Гао. Під час боїв із військовими загинуло близько 50 терористів.
Протягом останніх років у Малі відбулося кілька державних переворотів, після чого у країні до влади прийшла військова хунта. Втім, ісламістські бойовики контролюють частину країни, а нова влада не змогла просунутися у боротьбі із ними. Бойовики, пов'язані з Аль-Каїдою та Ісламською державою розширюють свої володіння в Малі, починаючи з 2012 року.
ООН згорнула десятирічну миротворчу місію в Малі
30 червня на засіданні Ради Безпеки ООН, представники 15 країн світу вирішили припинити десятирічну миротворчу місію в Малі. Рішення прийняли одноголосно. Про це попросила сама ж військова хунта цієї західноафриканської країни. Миротворці ООН відігравали важливу роль у захисті цивільного населення від ісламістів, які вбили тисячі людей. Однак у 2021 році Малі об'єдналася з російською групою найманців Вагнера. Що й стало причиною завершення операції.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.