Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Уряд країни оголосив триденну жалобу
Ісламістські бойовики у Малі, що знаходиться у північно-західній Африці, влаштували одночасно два теракти. Внаслідок цього загинуло 49 цивільних людей, а також 15 військових. Уряд оголосив триденну жалобу.
Про це йдеться у матеріалі BBC.
Зазначається, що бойовики ІДІЛ близько 11:00 напали на човен, який прямував річкою Нігер з міста Гао до Мопті. По ньому вдарили щонайменше трьома ракетами. Після зупинки судна армія вирушила на евакуацію виживших, де почали працювати слідчі.
Крім того, ісламісти атакували армійський табір у кільці Бурем, що знаходиться у регіоні Гао. Під час боїв із військовими загинуло близько 50 терористів.
Протягом останніх років у Малі відбулося кілька державних переворотів, після чого у країні до влади прийшла військова хунта. Втім, ісламістські бойовики контролюють частину країни, а нова влада не змогла просунутися у боротьбі із ними. Бойовики, пов'язані з Аль-Каїдою та Ісламською державою розширюють свої володіння в Малі, починаючи з 2012 року.
ООН згорнула десятирічну миротворчу місію в Малі
30 червня на засіданні Ради Безпеки ООН, представники 15 країн світу вирішили припинити десятирічну миротворчу місію в Малі. Рішення прийняли одноголосно. Про це попросила сама ж військова хунта цієї західноафриканської країни. Миротворці ООН відігравали важливу роль у захисті цивільного населення від ісламістів, які вбили тисячі людей. Однак у 2021 році Малі об'єдналася з російською групою найманців Вагнера. Що й стало причиною завершення операції.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.