Хорватія здолала Данію і очолила групу А1: результати матчів Ліги націй

Поєдинки пройшли у п’яти групах

У Лізі націй розпочались матчі п’ятого туру. Збірна Данії в разі перемоги над Хорватією могла достроково забезпечити собі перше місце у групі. Хорвати мали свої плани на гру, перемогли і вийшли у лідери.

У четвер, 22 вересня, поновились матчі розіграшу Ліги націй сезону 2022/23. Поєдинки відбулись у Лігах А, С та D.

Група A1

У матчі лідерів групи А1 зійшлись збірні Данії та Хорватії. Перший тайм пройшов без забитих м’ячів. А на 4-й хвилині другої половини матчу Соса вивів збірну Хорватії вперед. Еріксен на 77-й хвилині рахунок зрівняв, але вже через дві хвилини Маєр повернув лідерство хорватській збірній.

Збірна Франції приймала Австрію. Перед поєдинком французи посідали останнє місце у групі і в разі поразки ризикували вилетіти з елітного дивізіону. Збірна Франції перемогла, а з подробицями матчу можна ознайомитись тут.

Франція - Австрія

Результат матчів групи А1:

• Хорватія — Данія 2:1 (Соса, 49, Маєр, 79 – Еріксен, 77);
  • Франція — Австрія 2:0 (Мбаппе, 56, Жиру, 65).

Група А1
Група А1

Група A4

Збірна Польщі грала з лідером групи збірною Нідерландів. На 14-й хвилині Гакпо вивів команду гостей вперед. У другому таймі Бергвейн закріпив перевагу збірної Нідерландів.

Польща - Нідерланди

У поєдинку збірних Бельгії та Уельсу господарі відкрили рахунок на 11-й хвилині. Взяття воріт збірної Уельсу у свій актив записав Де Брюйне. На 38-й хвилині Де Брюйне віддав гольову передачу, а Бачуай відправив у ворота збірної Уельсу другий м’яч. На 50-й хвилині Мур скоротив різницю в рахунку.

Результати матчів групи А4:

• Польща — Нідерланди 0:2 (Гакпо, 14, Бергвейн, 60);
  • Бельгія — Уельс 2:1 (Де Брюйне, 11, Бачуай, 38 – Мур, 50).
Група А4
Група А4

Група С1

• Литва — Фарерські острови 1:1 (Слівка, 44 - Андреасен, 22);
  • Туреччина — Люксембург 3:3 (Ундер, 16, Шано, 39 (автогол), Юксек, 87 - Де Граса, 9, Сінані, 37, Родрігеш, 69).
Група С1
Група С1

Група С3

• Казахстан — Білорусь 2:1 (Габишев, 29, Зайнутдінов, 79 – Савицький, 45+3);
  • Словаччина — Азербайджан 1:2 (Їрка, 90+3 - Дадашов, 44, Хагверді, 90+5).
Група С3
Група С3

Група D1

• Латвія — Молдова 1:2 (Ікауньєкс, 55 - Ревенко, 26, Ніколаеску, 45);
  • Ліхтенштейн — Андорра 0:2 (Рисас Убах, 4, Сервос, 81).
Група D1
Група D1

Ліга Націй УЄФА

Міжнародний футбольний турнір проводиться серед європейських футбольних збірних раз на два роки. Команди розділені на чотири Ліги. Найсильніші європейські збірні виступають у Лізі А, найслабші – у Лізі D. Переможці груп з Ліги А виходять до фінального турніру, де і визначають переможця. В попередніх розіграшах Ліги націй перемагали збірні Португалії (2018-19) та Франції (2020-21).

Матчі п’ятого туру Ліги націй продовжаться 23 вересня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор розповідав про перемогу «Будівельника» у матчі кваліфікації баскетбольної Ліги чемпіонів. Також ми повідомляли про перехід у київське «Динамо» нідерландського півзахисника.