«Будівельник» зіграв з «Норрчепінг Дольфінс» у чвертьфіналі кваліфікації баскетбольної Ліги чемпіонів

Матч пройшов у Португалії

Київський «Будівельник» розпочав еврокубковий сезон 2022/23. Команда зі столиці України намагається пробитись в основний раунд баскетбольної Ліги чемпіонів. Першим суперником «Будівельника» став представник Швеції.

У середу, 21 вересня, у баскетбольній Лізі чемпіонів пройшли матчі 1/4 фіналу кваліфікації. Київський «Будівельник» у Португалії зустрівся зі шведським клубом «Норрчепінг Дольфінс». Переможець поєдинку у півфіналі кваліфікації зіграє з німецьким клубом «Бамберг».

Норрчепінг Дольфінс: Маківен, Маккей, Рамстедт, Спайрс, Шуберг, Бергстрем, Ліля, Массарш, Зах, Давіт, Деспорт, Хаді.

Будівельник: Барбер, Близнюк, Бобров, Грант, Гудвін, Тиртишник, Берхейнмескел, Браун, Грицак, Крутоус, Маяускас, Тихонов.

Перебіг матчу

«Норрчепінг» відкрив рахунок у матчі і згодом повів 5:2. Наприкінці 3-й хвилини «Будівельник» рахунок зрівняв і одразу ж отримав у своє кільце дальній кидок. У середині стартової десятихвилинки українці програвали супернику лише один бал. На 7-й хвилині «Будівельник» вперше у матчі повів у рахунку. Ну а завершилась перша чверть з рахунком 19:14 на користь українського клубу.

На початку другої десятихвилинки перевага «Будівельника» зросла до семи очок. Кияни і надалі продовжили збільшувати відрив. На 6-й хвилині український клуб вів вже +14. У «Будівельника» показник влучань був набагато кращім, ніж у «Норрчепінга». Не дивно, що українська команда виграла першу половину зустрічі 40:22.

Після перерви «Будівельник» продовжив утримувати лідерство. На здобуті суперником очки український клуб відповідав своїми результативними атаками. Заключну чверть команди розпочали при +26 для «Будівельника». Щоб втратити таку величезну перевагу команді необхідно зупинитись і припинити грати. «Будівельник» не припинив, здобув впевнену перемогу і пройшов у півфінал кваліфікації.

• Норрчепінг Дольфінс (Швеція) — Будівельник (Україна) 51:87 (14:19, 8:21, 17:25, 12:22).

Сітка кваліфікації Ліги чемпіонів

У кваліфікації Ліги чемпіонів беруть участь 24 команди, розділені на чотири шляхи по шість команд кожен. Перепустку у основний етап Ліги чемпіонів отримають лише переможці кожного з кластерів, тобто чотири клуби.

Турнірна сітка

Раніше Інформатор розповідав про результати жеребкування матчів плей-оф Кубка Девіса. Також ми повідомляли про перемогу збірної України з футзалу у Кубку трьох націй.