Головна
Спорт
Футбол
12:43, 1 Грудень
Информатор UA

Интро

На чемпіонаті світу-2022 в Катарі проходять матчі третього туру групового етапу. У групі Е відбудеться вирішальний для збірної Німеччини матч. Головним арбітром матчу буде француженка Стефані Фраппар.   У четвер, 1 грудня, на чемпіонаті світу з футболу-2022 пройдуть чотири матчі. Збірній Німеччини для виходу в плей-оф потрібна лише перемога над збірною Коста-Рики. У дуже важливому для обох команд поєдинку відбудеться знакова подія. Вперше в історії головним арбітром матчу чоловічого чемпіонату світу з футболу стане жінка. Судитиме матч француженка Стефані Фраппар. Допомагатимуть їй будуть мексиканка Карен Діас Медіна та Неуза Бек з Бразилії.     Стефані Фраппар Стефані Фраппар отримала статус арбітра ФІФА у 2009 році. З 2011 року почала працювати на матчах третього дивізіону чемпіонату Франції. У 2015 та 2019 роках судила матчі жіночих чемпіонатів світу. 2 грудня 2020 року Стефані Фраппар стала першою жінкою-арбітром у матчі Ліги чемпіонів. Також Фраппар стала першою жінкою, яка судила матч національних чоловічих збірних. Стефані Фраппар (Фото: fifa.com)   Раніше Інформатор розповідав  про перебіг поєдинків чемпіонату світу, зіграних 30 листопада. Також ми повідомляли про головні події ЧС-2022, які сталися 29 листопада. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Вперше в історії: матч Чемпіонату світу-2022 судитиме жіноча бригада арбітрів

Читать на русском

Історична подія відбудеться у матчі Коста-Рика – Німеччина

Читать на русском
Вперше в історії: матч Чемпіонату світу-2022 судитиме жіноча бригада арбітрів
Стефані Фраппар (Фото: fifa.com)

Історична подія відбудеться у матчі Коста-Рика – Німеччина

На чемпіонаті світу-2022 в Катарі проходять матчі третього туру групового етапу. У групі Е відбудеться вирішальний для збірної Німеччини матч. Головним арбітром матчу буде француженка Стефані Фраппар.  

У четвер, 1 грудня, на чемпіонаті світу з футболу-2022 пройдуть чотири матчі. Збірній Німеччини для виходу в плей-оф потрібна лише перемога над збірною Коста-Рики. У дуже важливому для обох команд поєдинку відбудеться знакова подія. Вперше в історії головним арбітром матчу чоловічого чемпіонату світу з футболу стане жінка. Судитиме матч француженка Стефані Фраппар. Допомагатимуть їй будуть мексиканка Карен Діас Медіна та Неуза Бек з Бразилії.  

  Стефані Фраппар

Стефані Фраппар отримала статус арбітра ФІФА у 2009 році. З 2011 року почала працювати на матчах третього дивізіону чемпіонату Франції. У 2015 та 2019 роках судила матчі жіночих чемпіонатів світу. 2 грудня 2020 року Стефані Фраппар стала першою жінкою-арбітром у матчі Ліги чемпіонів. Також Фраппар стала першою жінкою, яка судила матч національних чоловічих збірних.

Стефані Фраппар (Фото: fifa.com)

Стефані Фраппар (Фото: fifa.com)

 

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг поєдинків чемпіонату світу, зіграних 30 листопада. Також ми повідомляли про головні події ЧС-2022, які сталися 29 листопада.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.